Odwiedź nas

Integracja z Facebook

Połącz swój sklep z najpopularniejszą platformą Social Media. Bądź bliżej swoich Klientów, ułatw im poznanie Twojej marki i kontakt z nią.

h

Podłącz Facebook Chat do swojego sklepu

Możliwość podpięcia do strony chata, pozwala Twoim Klientom w prosty sposób nawiązać konwersację. Im szybciej odpowiesz na ich pytania, tym większą sympatię zyskasz. Dzięki popularnemu Messengerowi, Twoja marka stanie się jednym ze znajomych. Dostępność i błyskawiczna reakcja jest jednym z istotnych czynników decydujących o powodzeniu transakcji.

Ułatw Klientom logowanie do sklepu

Dzięki możliwości logowania przez Facebooka Twoi Klienci nie będą musieli wypełniać pól danych osobowych, ponieważ system zrobi to za nich automatycznie. Dzięki temu szybciej zrobią zakupy, bez konieczności rejestracji. Funkcja ta jest bardzo popularna w innych usługach, Klienci cenią ją i chętnie z niej korzystają. Posiadanie jej będzie dla Twojego sklepu dużym plusem.

Zwiększ sprzedaż dzięki zakładce “Sklep”

Pokaż swój asortyment odwiedzającym Twój profil. Przekieruj ich prosto do sklepu i zyskaj nowych Klientów. Stwórz Katalog produktów w panelu administracyjnym, połącz go z Facebookiem i wyświetlać odbiorcom tylko dostępne produkty. Twój profil ma moc sprzedażową, wykorzystaj to.

Reklamuj się i zwiększaj zasięg

Ustawienie reklamy przez Facebooka pozwoli Ci dotrzeć do szerokiego grona użytkowników platformy, a także Messengera, czy Instagrama. Dzięki czemu nowe osoby dowiedzą się o Twoim sklepie, przejdą na stronę i dokonają zakupu.

Potrzebujesz pomocy w konfiguracji połączenia Facebooka ze sklepem?

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami przez formularz.
Jesteśmy tu dla Ciebie

Zostawiam wiadomość
Zadzwoń do mnie
Wyślij
Dziękujemy za kontakt.
Odezwiemy się jak najszybciej

Dane kontaktowe:

Adres biura: Zebra Tower
Mokotowska 1, 8p.
00-640 Warszawa

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia +48 792 725 777
+48 730 328 285

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas