Chcesz dostawać informację o nowym zamówieniu w Twoim sklepie, ale jednocześnie nie chcesz cały czas siedzieć i obserwować panel administracyjny? Możesz włączyć powiadomienia, które zostaną automatycznie wysłane do Ciebie, jeśli tylko pojawi się nowy zakup w Twoim sklepie! Z tej instrukcji dowiesz się w jaki sposób włączyć powiadomienia administracyjne.


Możliwość skonfigurowania powiadomień administracyjnych znajdziesz w "ustawienia > główne > powiadomienia administracyjne".

System pozwala na wysyłkę informacji o nowym zamówieniu, które pojawiło się w Twoim sklepie. Możesz wprowadzić tutaj wiele adresów mailowych.

Uwaga! Jeśli wprowadzasz więcej niż jeden adres mailowy oddzielaj każdy z nich za pomocą średnika. Nie używaj spacji ani polskich znaków.

Po wprowadzonych zmianach pamiętaj o ich zapisaniu. Wtedy na wskazany adres mailowy przyjdzie informacja, że w Twoim sklepie pojawiło się nowe zamówienie. Dzięki temu przyspieszysz proces jego realizacji i Twój klient będzie zadowolony ze skróconego czasu obsługi.


Należy pamiętać, aby zawsze dokonywać zapisu wprowadzonych zmian oraz czytać komunikaty i wyskakujące okienka. Nie uzupełnienie pól oznaczonych * blokuje wykonanie następnego kroku. Oraz zawsze po konfiguracji nowych ustawień dobrą praktyką jest sprawdzenie czy działają one poprawnie.