Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?

FAQ - Masz pytanie? My mamy odpowiedź!

Na czym polega okres testowy i czy muszę za niego płacić?
Okres testowy jest bezpłatny i wynosi 14 dni. W trakcie tych dwóch tygodni masz dostęp do wszystkich funkcji w sklepie. Dzięki temu możesz poznać pełnię możliwości naszego rozwiązania i zdecydować, czy jest ono dla Ciebie odpowiednie. Wersję testową sprawdzisz wybierając przycisk "Wypróbuj".
Czy muszę podpiąć kartę płatniczą na okres próbny?
Nie. Aby założyć konto testowe musisz podać tylko swój e-mail i numer telefonu. Nic więcej
Co się dzieje po okresie testowym?
Jeśli po 14 dniach nie zdecydujesz się aktywować sklepu, konto zostaje automatycznie usunięte razem z Twoimi danymi.
Jaki pakiet wybrać dla swojego sklepu?
W Selesto nie musisz martwić się wyborem pakietu. Każdy sklep posiada dostęp do wszystkich funkcji, a wysokość abonamentu uzależniona jest od wielkości sprzedaży, jaką w danym miesiącu wygeneruje Twój sklep. Oznacza to, że otrzymujesz pełnię możliwości platformy, a płacisz zgodnie ze swoimi zarobkami. Istnieją trzy progi cenowe: 99 zł przy sprzedaży do 5 tys. zł, 169 zł przy sprzedaży do 25 tys. zł i 289 zł przy sprzedaży powyżej 25 tys. zł.
Jakie są formalności związane ze współpracą? Jakie umowy należy podpisać?
Aby korzystać z naszej platformy należy tylko zaakceptować jej regulamin. Według niego każdy klient może zrezygnować ze współpracy w wybranym momencie. Nic więc nie wiąże Cię z nami długoterminowo.
Jak zrezygnować z dalszej współpracy?
Zrezygnować z prowadzenia u nas sklepu możesz w każdej chwili. Wystarczy wysłać nam wiadomość z treścią jasno wskazującą na koniec współpracy. Zgodnie z polityką, płatność za kolejny miesiąc nie zostanie naliczona.
Czy platforma pobiera prowizję od sprzedaży?
Nie pobieramy prowizji od sprzedaży w sklepach naszych klientów.
Jakie benefity wiążą się z wyborem Selesto?
Wybierając Selesto każdy sklep otrzymuje hosting i certyfikat SSL w pakiecie, a także wsparcie przez telefon, e-mail, skype, messenger i chat. Klient ma możliwość zintegrowania się z wieloma rozwiązaniami i narzędziami zewnętrznymi. Plusem naszego rozwiązania jest też nieograniczony dostęp do funkcji w sklepie bez względu na abonament. Ten natomiast uzależniony jest od wielkości sprzedaży w danym miesiącu. Więcej informacji znajdziesz w naszym cenniku.
Czy razem ze sklepem otrzymam domenę?
Domenę należy wykupić samodzielnie. Jeśli klient tego potrzebuje pomagamy w jej zakupie i podpięciu do sklepu.
Czy możliwa jest pomoc lub szkolenie z obsługi panelu sklepu?
Obsługa naszego sklepu jest bardzo intuicyjna. Dodatkowo stworzyliśmy liczne materiały mające na celu nauczenie nowych użytkowników obsługi platformy. Również w razie pytań nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji pod telefonem, mailowo lub na chacie. Selesto jest jedną z najprostszych w obsłudze platform w modelu SaaS, a my cały czas pracujemy nad tym, aby ułatwić korzystanie z niej.
Jakie są całkowite koszty prowadzenia sklepu na Selesto?
Stałym kosztem jest abonament, który płacisz co miesiąc i tyle! Abonament dopasowuje się co miesiąc do wygenerowanego obrotu. W jego cenie otrzymujesz nasze wsparcie, certyfikat SSL, hosting i wiele przydatnych funkcji, które w zupełności wystarczą, abyś stał się królem sprzedaży.
Jakie rzeczy są wymagane do uruchomienia sklepu internetowego?
  • Jeśli masz już pomysł i wiesz co chcesz sprzedawać to załóż swój sklep już dziś, a jeśli się nadal zastanawiasz to zobacz listę hurtowni. Może, z którąś z nich nawiążesz współpracę?
  • Miej pod ręką telefon. Podczas zakładania sklepu testowego otrzymasz na podany numer telefonu kod weryfikacyjny, który należy wprowadzić w systemie. Dzięki temu wiemy, że nikt nie zakłada sklepu za Ciebie.
  • Uzupełnij asortyment. Przecież każdy sklep musi coś sprzedawać 🙂
  • Domena. Twój sklep potrzebuje adresu www, żeby klienci wiedzieli, gdzie mogą robić zakupy. Jeżeli jeszcze nie wybrałeś dostawcy to polecamy OVH.
  • Nie zapomnij o dokumentach. Zgodnie z polskim prawem, Twój sklep powinien posiadać m.in. takie dokumenty jak regulamin czy polityka prywatności.
  • Zadbaj o to, aby Twoi klienci mogli sprawnie zapłacić za swoje zakupy i szybko otrzymali zamówienie. Wskaż jakie będą dostępne metody płatności oraz opcje dostawy na Twoim sklepie. Sprawdź Przelewy24, i skorzystaj z atrakcyjnych warunków prowizyjnych!
  • Witamy w gronie sprzedawców!
Jaki jest adres logowania do panelu sklepu Selesto?
Do swojego sklepu możesz się zalogować bezpośrednio z maila, który otrzymujesz zaraz po założeniu sklepu testowego (zalecane przy pierwszym logowaniu) lub klikając na okienko logowania w górnym prawym rogu na stronie selesto.pl.
Czy Selesto wymaga instalowania programów na komputerze?
Nie. Nasze oprogramowanie jest udostępniane w modelu SaaS (ang. Software as a Service) to znaczy, że nie musisz instalować programów na swoim komputerze, bo wszystko jest dostępne on-line, za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Dzięki temu oprogramowanie jest na bieżąco aktualizowane, a Ty nie musisz się o nic martwić. Dostajesz gotowy produkt do użycia.
Ile trwa okres próbny korzystania ze sklepu Selesto?
Bezpłatny okres testowy trwa aż 14 dni. W tym czasie możesz rozpocząć konfigurację swojego sklepu. Jeśli po okresie testowym zdecydujesz się na jego aktywację to nie musisz zaczynać od zera. Wprowadzone wcześniej zmiany zostaną z Tobą!
Gdzie w panelu Selesto ustawić rachunek bankowy mojej firmy?
To bardzo proste. Dokonasz tego w ustawieniach głównych w zakładce płatności. Instrukcja krok po kroku jest dostępna tutaj.
Jak zintegrować kasę fiskalną z Selesto?
Dzięki dostępnym na naszej platformie integracjom możesz spokojnie podłączyć do swojego sklepu kasę fiskalną. Oferujemy Ci integrację bezpośrednio z modułem BSXPrinter albo z programami dostępnymi w ramach modułu Baselinker (multichannel).
Jak wystawić fakturę przez Selesto?
Dla każdego zamówienia otrzymujesz możliwość wygenerowania dodatkowych dokumentów. Wystarczy, że wejdziesz w szczegóły wybranego zamówienia i w zakładce dokumenty wybierzesz przycisk “wygeneruj fakturę”. Zobacz tutaj jak to wygląda.
Ile kosztuje roboczogodzina WebDevelopera Selesto?
Jeśli interesują Cię dedykowane rozwiązania, których nie posiadamy to napisz do nas. Wycena prac programisty odbywa się w oparciu o godziny, jakie musi on przeznaczyć na wdrożenie Twojego pomysłu. Każda taka godzina to koszt 175 zł netto. Warto tutaj dodać, że w niektórych przypadkach istnieje możliwość finansowania wdrożenia Twojego pomysłu.
Jakie integracje zapewnia Selesto?
W Selesto oferujemy integracje z szybkimi płatnościami, kurierami, hurtowniami czy narzędziami analitycznymi. Ale to nie wszystko! Zobacz pełną listę integracji tutaj.
Czy Selesto oferuje gotowe formuły RODO?
Tak. Możesz dodatkowo zamówić pakiet pięciu podstawowych dokumentów prawnych. W skład dokumentów wchodzą: regulamin sklepu, polityka prywatności, obowiązek informacyjny, zgoda na przetwarzanie danych osobowych oraz zgoda na marketing bezpośredni. Wszystkie dokumenty zawierają niezbędne zapisy RODO. Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij tutaj.

Kontakt – wyślij nam wiadomość albo do nas zadzwoń!

Zostawiam wiadomość
Zadzwoń do mnie
Zapisując się akceptujesz regulamin oraz jego warunki.
Administratorem Twoich danych jest Selesto sp z o.o. więcej ...
Administratorem Twoich danych osobowych jest Selesto sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Grzebieniowa 16C, 26-600 Radom, identyfikująca się numerem NIP: 9482612159. Przetwarzamy Twoje dane osobowe, ponieważ jest to niezbędne do obsługi zgłoszeń (formularz kontaktowy, zakładanie sklepu testowego) a także w celu poprawy jakości obsługi (dane statystyczne). Dowiedz się więcej ...

Wyślij
Dziękujemy za kontakt.
Odezwiemy się jak najszybciej
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas