Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?
Odwiedź nas

Integracja hurtowni z Selesto

Zintegruj się z jakąkolwiek hurtownią udostępniającą swoje pliki. Nie martw się o zatowarowanie swojego sklepu wybranymi produktami.

Gotowe integracje z hurtowniami. Jeden system, wiele korzyści

Chcesz zwiększyć sprzedaż lub szybko rozszerzyć swój asortyment tak, aby Twój e-sklep odwiedzało więcej klientów? Już czas na zmianę sieci dystrybucyjnej i zyskanie większej elastyczności w realizacji zamówień online.

Wypróbuj nasz moduł integracji sklepu z hurtowniami. Przestań martwić się o zatowarowanie sklepu, oszczędzaj czas na wprowadzanie produktów i sprawnie zarządzaj wszystkimi zamówieniami!

Ulepsz swój sklep internetowy! Integracja z hurtowniami to tylko kilka kliknięć!

Sprawdź listę dostawców, z którymi już współpracujemy

Jeśli potrzebujesz hurtowni spoza listy, daj nam znać.

Annapol

Ptak

TIM

Alizoo

Art2deco

TextileDECO

VMP

Zwegrodzki

Hanipol

Manilla by Anter

k2 distribution

MATEKO

Neneko

Hellux

Berlinger Haus

Chłopcy z Rancza

Darymex

Incom

Ivon

Mondex

Donaco

Entelo

Qoltec

Aqua Planet

Idea Toscana

Bio-sklep 24

Angre

Cannabis Spot

Centrala Zabawek

Dark Story

Feeby

Flow Rolls

Gadget Master

Hurtownia DBG

Little Doctor

Livco

Merribel

Matterhorn

Mogado

Siloo

BertoniHome

Csi Kraków

Netrack

Multistore

Avalon Defender

Floga

Hectolove

Doboxa

750v

Skontaktuj się z Obsługą Selesto

Kto skorzysta na integracji z hurtownią?

Integracje z hurtowniami to narzędzie, które pozwala Ci zarządzać produktami dostarczanymi przez hurtownie z poziomu Twojego panelu administracyjnego. To w pełni zautomatyzowane rozwiązanie, dzięki któremu zawsze masz aktualne dane na temat stanu magazynowego i możesz łatwo importować dostępne tam artykuły wraz z ich opisami, zdjęciami czy atrybutami.

Zastanawiasz się, czy takie rozwiązanie jest dla Ciebie ? Integracja sklepu internetowego z hurtownią to system idealny dla niemal każdego e-commerce. Skorzystają na nim małe sklepy, a także firmy, które dopiero wchodzą na rynek i nie mogą sobie pozwolić na wynajęcie własnego magazynu. Integracja z hurtownią jest też dla Ciebie, jeśli masz już swój e-sklep i chcesz szybko poszerzyć asortyment, aby zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku lub usprawnić komunikację pomiędzy swoimi magazynami.

Nie ma znaczenia, w jakim modelu prowadzisz swój sklep internetowy. Integracja z hurtowniami sprawdza się zarówno w systemie dropshippingowym (a wręcz jest do tego nieodzowna!), jak i u sprzedawców z własnym magazynem.

Co zyskasz dzięki integracji sklepu z hurtownią?

Uzyskana dzięki integracji z hurtowniami pełna synchronizacja danych eliminuje powtarzalne, czasochłonne i podatne na błędy wprowadzanie produktów do sklepu. Moduł integracji z hurtowniami usprawni pracę całej Twojej firmy. Po co masz tracić cenny czas na wielokrotne przetwarzanie danych, obciążać pracowników i wydawać mnóstwo pieniędzy, aby choć minimalnie zatowarować sklep, skoro wszystkie te procesy możesz zautomatyzować?

Automatyczne
pobieranie danych

Przy integracji sklepu internetowego z hurtownią stany magazynowe same się aktualizują. Nie potrzebujesz na bieżąco sprawdzać danych. Zamiast tego możesz zająć się ważniejszymi rzeczami!

Natychmiastowe
uruchomienie integracji

Zależy Ci na ciągłym działaniu Twojego sklepu internetowego? Integracja z hurtowniami nie zakłóca ciągłości sprzedaży. Produkty znajdą się w Twoim sklepie od razu po jej uruchomieniu, bez konieczności wstrzymywania sprzedaży.

Łatwe zarządzanie
z jednego miejsca

Koniec z logowaniem się w wielu systemach i żmudnym śledzeniem danych! Modułem integracji sklepu z hurtowniami zarządzasz z poziomu panelu administracyjnego swojego e-sklepu.

Pełna kontrola
nad ofertą

Zdarzyło Ci się nie zrealizować zamówienia, ponieważ na czas nie zorientowałeś się, że produktu nie ma w magazynie? Dzięki integracji sklepu z hurtownią nigdy nie zawiedziesz swoich klientów!

Gotowe do sprzedaży
produkty

Dzięki modułowi integracji z hurtowniami możesz zapełnić swój sklep wieloma produktami bez wysiłku. System automatycznie pobierze gotowe artykuły, ich zdjęcia i opisy, po czym umieści je na Twojej stronie.

Jak zintegrować sklep z hurtownią?

To łatwe. Wystarczy, że otrzymasz plik produktowy od hurtowni, z którą współpracujesz, i przekażesz go nam do konfiguracji. Oferujemy Ci pełne wsparcie na każdym etapie wykonania usługi i po jej zakończeniu. Nie zawahaj się go użyć!

Wszystko to pozwala Ci rozwijać swój sklep internetowy. Integracje z hurtowniami to oszczędność czasu i pieniędzy, znacznie większa sprzedaż i wysoki zwrot z inwestycji. Sprawdź już teraz!

Masz pytania i potrzebujesz naszej pomocy?
+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas