Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?

Integracja Mondex z Selesto

Prowadzisz sklep online z artykułami do wyposażenia domu? Skorzystaj z integracji Selesto z Montex i wzbogać swoją ofertę o wysokiej jakości akcesoria kuchenne, tekstylia oraz elementy dekoracyjne. To Twoja szansa na pozyskanie klientów, którzy cenią nie tylko wysoką jakość produktów, ale też sprawną obsługę. Dzięki integracji Mondex z Selesto możesz zapewnić im obie te rzeczy. I to naprawdę łatwo – bez ręcznego i czasochłonnego wprowadzania produktów do sklepu.

Dowiedz się, jak zintegrować Mondex z Selesto i ulepsz swój sklep internetowy!

Czym jest integracja sklepu internetowego z Mondex?

Zastanawiasz się, czy możesz skorzystać na połączeniu sklepu z hurtownią Mondex? Integracja z Selesto jest rozwiązaniem przeznaczonym zarówno dla sprzedawców, którzy dopiero poszukują stabilnego dostawcy, jak i dla tych, którzy już współpracują z hurtowniami w tradycyjnym modelu, ale samodzielna aktualizacja danych jest dla nich kłopotliwa. Integracja sklepu z Mondex sprawdzi się również w sprzedaży dropshippingowej.

Usługa integracji z Mondex polega na kompleksowym imporcie wszystkich produktów dostawcy do Twojego sklepu internetowego. Możesz także skorzystać z cyklicznej, automatycznej aktualizacji danych. Dzięki takiemu połączeniu nie tylko oszczędzasz czas i ograniczasz ryzyko pomyłki przy ręcznym wprowadzaniu produktów, ale też zyskujesz pewność, że stany magazynowe są aktualne.

Korzyści integracji Selesto z Mondex

Jakie zalety ma współpraca z Mondex? Integracja pomoże Ci ograniczyć prawdopodobieństwo wystąpienia największego problemu współczesnych sprzedawców – sytuacji, w której wysłanie zakupionego przez klienta przedmiotu jest niemożliwe ze względu na brak w hurtowni. Dzięki integracji Selesto z Mondex ulepszysz wizerunek swojej marki i zdobędziesz zaufanie konsumentów. To z kolei pozwoli Ci budować bazę lojalnych klientów, którzy będą regularnie robić zakupy w Twoim sklepie.

Oprócz tego zyskasz także czas na promocję swojego sklepu i rozwijanie nowych strategii marketingowych. Jako że integracja sklepu internetowego z Mondex pozwala Ci też szybko poszerzyć asortyment, dotrzesz także do klientów, którzy do tej pory nie byli zainteresowani Twoją ofertą. Zwiększysz więc sprzedaż – i to bez większego wysiłku czy dużych kosztów.

Przede wszystkim jednak znacznie uprościsz swoją pracę. W Selesto integracja z hurtownią Mondex zapewnia Ci dostęp do wszystkich informacji z poziomu Twojego panelu administracyjnego. Dzięki temu w jednym miejscu sprawdzisz, czy dany produkt jest wciąż dostępny i zrealizujesz zamówienie.

Jak połączyć Selesto z Mondex?

Nie wiesz, jak zintegrować Mondex ze sklepem? Nie martw się! Wymaga to tylko odrobiny wysiłku z Twojej strony. Resztą zajmiemy się my.

Jak zintegrować Selesto z Mondex? To tylko kilka kroków:

  • Określ warunki współpracy z Mondex. Hurtownia ta otwarta jest na każdy typ partnerów biznesowych
  • Dostarcz nam plik produktowy, który otrzymasz od Mondex. Hurtownia internetowa prześle Ci go po sfinalizowaniu umowy
  • Poczekaj, aż zakończymy import produktów do Twojego sklepu
  • Sprzedawaj!

Prawda, że proste? Jeśli napotkasz jakieś przeszkody lub masz wątpliwości co do integracji Selesto z Mondex, udzielimy Ci pomocy. Aby dać Ci możliwość wykorzystania wszystkich szans, jakie daje Ci integracja, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji także po zakończeniu tego procesu.

Stwórz nowe strategie sprzedażowe dla swojego sklepu internetowego i zwiększ swoją konkurencyjność w e-commerce dzięki integracji sklepu internetowego z Mondex!

+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas