Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?
Odwiedź nas

Sprawdź wszystkie integracje sklepu internetowego Selesto

Często w parze z założeniem sklepu internetowego powinny iść integracje z różnymi narzędziami internetowymi. Połącz zatem swój sklep internetowy z innymi aplikacjami, które usprawnią Twoją pracę i działanie Twojego e-sklepu.

Integracje Selesto

Dla wielu przedsiębiorców działających w branży e-commerce własny sklep internetowy jest głównym miejscem sprzedaży. W odróżnieniu od popularnych platform typu marketplace Twój sklep pomaga Ci zwiększać rozpoznawalność marki i budować lojalność klientów. Aby tak się stało, powinien być funkcjonalny – ułatwiać zakupy konsumentom, a Tobie zarządzanie procesami firmowymi. Zapewnią Ci to gotowe wtyczki Selesto, które połączą Cię z zewnętrznymi serwisami i dostarczą wszystkiego, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces w e-commerce.

Skorzystaj z integracji Selesto i zwiększ swoją konkurencyjność w biznesie!

Wybierz zaufanych partnerów, którzy
pomogą Ci rozwinąć sprzedaż online.

Stwórz funkcjonalny sklep internetowy w kilka chwil dzięki modułom Selesto!

Zarządzanie e-sklepem wymaga niemal idealnej koordynacji wielu obszarów – księgowego, marketingowego i logistycznego. Teraz zrobisz to efektywniej w Selesto! Integracje połączą Twój sklep z serwisami kurierskimi, bramkami płatniczymi, hurtowniami, mediami społecznościowymi, systemami reklamowymi, programami analitycznymi i księgowymi, agregatorami opinii czy platformami sprzedażowymi.

Łączenie Selesto z usługami zewnętrznymi zapewni Ci też dostęp do wszystkich tych systemów w jednym miejscu. To spora oszczędność czasu i wysiłku, a Twoi klienci zyskają lepszą jakość usług. To niezbędne, jeśli chcesz się rozwijać i sprawić, aby Twój biznes rósł w siłę.

Zintegruj swój sklep z modułami Selesto i sprzedawaj więcej!

Łączenie Selesto z usługami zewnętrznymi jest naprawdę łatwe! Moduły dodatkowe Selesto są gotowe do użytku, a uruchomienie większości z nich wymaga od Ciebie zaledwie kilku kliknięć i naprawdę minimalnej konfiguracji. Do tego na każdym etapie tego procesu otrzymasz od nas pełne wsparcie.

Przy korzystaniu z modułów Selesto nie musisz obawiać się niepowodzenia ani wysokich kosztów uruchomienia usługi – w Selesto integracje są dostępne w cenie abonamentu. Nic nie tracisz, a zyskujesz pewność działania i wielu zaufanych partnerów!

Wybierz integracje Selesto, które pomogą Ci rozwijać Twój biznes w sieci!

Masz pytania i potrzebujesz naszej pomocy?
+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas