Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?

Integracja Alizoo z Selesto

Chcesz połączyć swój sklep internetowy z Alizoo? Hurtownia ta jest jednym z największych dostawców akcesoriów dla zwierząt domowych. Dzięki integracji sklepu z Alizoo dotrzesz do wielu klientów, którzy chcą zapewnić swoim pupilom bezpieczeństwo i dużą wygodę użytkowania tego typu produktów.

Integracja sklepu internetowego z Alizoo pozwoli Ci uniknąć problemów związanych z czasochłonnym uzupełnianiem stanów magazynowych. Do tego jest naprawdę prosta! W Selesto integracja z Alizoo zajmie tylko chwilę i przeprowadzisz ją bez wysiłku.

Zobacz, jak połączyć Selesto z Alizoo, aby jeszcze skuteczniej pozyskiwać klientów!

Jak działa integracja sklepu z Alizoo?

Integracja z Alizoo to usługa, która polega na zaimportowaniu produktów z hurtowni do Twojego sklepu internetowego wraz z ich wariantami, opisami i zdjęciami, a także ich cyklicznej, automatycznej aktualizacji. W ten sposób otrzymujesz artykuły gotowe do sprzedaży i masz pewność, że ich ceny czy liczba dostępnych sztuk są aktualne.

Kto może skorzystać na połączeniu sklepu z Alizoo? Integracja jest dla Ciebie, jeśli:

  • samodzielna weryfikacja dostępności i uzupełnianie stanów uniemożliwiają Ci wydajną pracę
  • chcesz łatwo rozszerzyć asortyment swojego sklepu internetowego
  • chcesz sprzedawać w modelu dropshipping

Dopiero zakładasz e-sklep i zastanawiasz się, czy warto połączyć go z Alizoo? Integracja z Selesto równie dobrze sprawdzi się u małych i dużych sprzedawców, tych doświadczonych w e-commerce, jak i tych początkujących.

Dlaczego integracja sklepu internetowego z Alizoo jest korzystna?

W Selesto integracja z hurtownią Alizoo pozwala Ci zarządzać wszystkimi produktami tej firmy z panelu administracyjnego Twojego sklepu. Za jego pomocą możesz na bieżąco kontrolować stany magazynowe czy ceny produktów w .

Dzięki integracji sklepu z Alizoo:

  • Nie tracisz czasu na ręczne wprowadzanie produktów z Alizoo. Hurtownia zrobi to za Ciebie!
  • Sprawniej obsłużysz swoje zamówienia. Integracja Selesto z Alizoo pozwoli Ci w kilka chwil sprawdzić, czy dany towar jest dostępny i zlecić realizację zamówienia.
  • Zyskasz zaufanie klientów. Nigdy więcej niezrealizowanych zamówień z powodu rozbieżności stanów magazynowych w Twoim sklepie i hurtowni internetowej Alizoo!
  • Zyskasz czas na rozwój i promocję sklepu.

W Selesto integracja z hurtownią Alizoo występuje w pakiecie z pełnym wsparciem. Udzielimy Ci pomocy nie tylko w trakcie integracji sklepu z Alizoo, ale także po niej. Nie zostaniesz sam ze swoimi problemami!

Jak zintegrować Selesto z Alizoo?

Zastanawiasz się, jak połączyć Selesto z Alizoo? To tylko kilka prostych kroków! Nie musisz też wiedzieć, jak zintegrować Alizoo ze sklepem. Wystarczy, że dostarczysz nam do weryfikacji plik z produktami od Alizoo. Hurtownia internetowa wygeneruje Ci go od ręki.

Zintegrowanie hurtowni internetowej Alizoo przebiegnie błyskawicznie:

  • Zajmiemy się dla Ciebie importem produktów z Alizoo.
  • Otrzymasz gotowy do sprzedaży asortyment. Zaimportowane produkty wyposażone będą w warianty, zdjęcia i opisy.

Możesz od razu zacząć sprzedawać! Jeśli jednak zależy Ci na podbiciu wyników SEO, wprowadź unikalne opisy dla każdego z produktów. W ten sposób unikniesz duplikacji treści i zwiększysz swoją widoczność w sieci.

Wiesz już, jak zintegrować Selesto z Alizoo? Pora zacząć korzystać z wszystkich możliwości, które daje Ci ta usługa i ulepszyć swój sklep internetowy!

+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas