Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?
Odwiedź nas

Sklep pod klucz

Jeśli interesuje Cię gotowy sklep internetowy, którego cena będzie pozostawać w korzystnym stosunku do oferowanych funkcji, to zgłoś się do nas!

Gotowe sklepy internetowe od Selesto?

To rozwiązania zaprojektowane przez specjalistów, które działają sprawnie i bezawaryjnie. Nasi fachowcy kompleksowo mogą stworzyć dla Ciebie estetyczny i funkcjonalny sklep, który będzie w pełni odpowiadać potrzebom Twoim i Twoich klientów.

Na początku współpracy ustalimy strategię działania i poznamy Twoje oczekiwania względem projektowanego sklepu. Przekażesz nam informacje o tym, jakie produkty mają pojawić się na stronie, ile ich będzie, jakich funkcjonalności potrzebujesz oraz na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Możesz przedstawić nam również swoje upodobania dotyczące wizualnej strony sklepu internetowego.

Dopracowane gotowe sklepy internetowe

Sklep internetowy pod klucz to profesjonalnie zrealizowane, gotowe rozwiązanie gwarantujące wygodę i niezawodność. W ramach naszej pracy zajmiemy się zarówno stroną techniczną, jak i wizualną tego przedsięwzięcia:

  • skonfigurujemy odpowiednie ustawienia,
  • zbudujemy kategorie i podkategorie,
  • dodamy produkty oraz ich opisy,
  • podepniemy niezbędne integracje,
  • zaimportujemy potrzebne dane,
  • skonfigurujemy usługi kurierskie i płatności.
To tylko niektóre z usług, które realizujemy, tworząc doskonałe gotowe sklepy internetowe dla naszych klientów. Po wszystkim przeszkolimy Cię z zakresu obsługi platformy, dzięki czemu będziesz posiadać wszelkie niezbędne umiejętności do korzystania z naszego produktu. Zaufaj Selesto i ciesz się swoim wymarzonym sklepem w Internecie.
Polecamy również zajrzenie na naszego bloga, gdzie regularnie ukazują się ciekawe artykuły na temat sklepów internetowych. Możesz tam przeczytać m.in. o tym, jak założyć sklep internetowy oraz jak założyć sklep internetowy z odzieżą.
Sprawdź również naszą usługę funkcji dedykowanych
+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas