Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?

Integracja Dotykacka z Selesto

Czy – tak jak niektórzy inni sprzedawcy – masz obowiązek rejestrować sprzedaż za pomocą kasy fiskalnej? Dotykacka jest systemem, który pomoże Ci zarządzać rejestracją paragonów i drukować je bezpośrednio z panelu Twojego sklepu. To nieocenione wsparcie – dzięki integracji sklepu z Dotykacka możesz łatwiej obsłużyć zamówienia i sprawować kontrolę nad finansami. Co najważniejsze – w Selesto integracja sklepu internetowego z Dotykacka zajmuje chwilę i nie jest trudna w konfiguracji.

Już teraz sprawdź, jak połączyć Dotykacka z Selesto, i usprawnij obsługę zamówień w swoim sklepie!

Co to jest Dotykacka? Stwórz swój własny system kasowy!

Dotykacka to sieć narzędzi, które umożliwiają rozbudowane prowadzenie sprzedaży. W jej skład wchodzą takie elementy jak kasy czy drukarki fiskalne, terminale płatnicze oraz programy wspomagające sprzedaż.

System Dotykacka łączy te cechy w intuicyjnym i przejrzystym oprogramowaniu, dzięki czemu jego obsługa jest prosta, nie wymaga długiego szkolenia i umożliwia korzystanie z niego także początkującym.

Integracja sklepu internetowego z Dotykacka pozwoli Ci:

  • rejestrować płatności i sprzedaż
  • generować raporty sprzedażowe
  • obsługiwać programy lojalnościowe
  • zarządzać dokumentacją online.

To jeszcze nie wszystkie zalety Dotykacka. Aplikacja współpracuje z większością dostępnych drukarek fiskalnych. W ten sposób integracja sklepu z Dotykacka umożliwia Ci wybór urządzenia najkorzystniejszego pod względem cenowym, jak i funkcjonalnym.

Kto i kiedy może skorzystać z integracji Selesto z Dotykacka?

Zastanawiasz się, kiedy warto połączyć swój sklep z Dotykacka? Integracja z Selesto przyda się tym sprzedawcom, którzy są prawnie zobowiązani do używania kasy fiskalnej.

Na czym polega połączenie sklepu z Dotykacka? Integracja z tym systemem pozwoli Ci zarządzać wszystkimi płatnościami i drukować paragony z poziomu zamówienia w Twoim sklepie internetowym. Dzięki integracji z Dotykacka masz wszystko pod ręką.

Dlaczego integracja z Dotykacka pomoże Ci usprawnić pracę w Twoim sklepie?

Wysoka funkcjonalność w połączeniu z niskimi kosztami wdrożenia to cechy, za które większość klientów ceni system Dotykacka – cena abonamentu zaczyna się już od kilkudziesięciu złotych, a sama integracja sklepu internetowego z Dotykacka jest darmowa.

Co zyskasz dzięki połączeniu się z Dotykacka? Integracja z tym systemem pozwoli Ci:

  • Oszczędzić czas i zwiększyć wydajność swoich działań – wszystkim zarządzasz z poziomu Twojego sklepu. Masz też pewność, że oprogramowanie jest stale aktualizowane i dostępne w Dotykacka Marketplace
  • Lepiej kontrolować finanse – system Dotykacka umożliwia monitorowanie wyników finansowych
  • Zapewnić najlepszą obsługę klientom – dzięki Dotykacka możesz śledzić ich przyzwyczajenia zakupowe i efektywniej wpływać na ich decyzje.

Integracja pozwoli Ci zwiększyć Twoją konkurencyjność w biznesie, a w efekcie poprawić wyniki sprzedażowe. Doceniło to już wiele tysięcy klientów Dotykacka – opinie o tym systemie świadczą same za siebie. Z Selesto jego obsługa będzie jeszcze łatwiejsza!

Jak zintegrować Selesto z Dotykacka?

Nie tylko łatwość obsługi zamówień jest zaletą połączenia sklepu z Dotykacka. Aplikacja ta cechuje się niezawodnością i prostotą obsługi. Jej integracja z Selesto jest równie prosta!

Oto jak zintegrować Selesto z Dotykacka:

  • Załóż konto w serwisie Dotykacka. Integracja z Selesto nie będzie możliwa w innym przypadku.
  • Włącz integrację z Dotykacka w zakładce Ustawienia/Integracje
  • Skonfiguruj konto w Dotykacka.

Nie martw się, jeśli nie wiesz, jak zintegrować Dotykacka ze sklepem. Jeśli masz obawy co do poprawności swoich działań, możesz skorzystać z naszego wsparcia technicznego. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Wiesz już, jak zintegrować Dotykacka ze sklepem? Skorzystaj z niej już teraz i zacznij optymalizować procesy sprzedaży!

+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas