Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta?

Odwiedź nas

Przeniesienie sklepu

Przeprowadzimy migrację Twojego sklepu z dowolnej platformy, systemu Open Source, a także jeśli Twoja strona to dedykowane rozwiązanie.

Obecne oprogramowanie Twojego sklepu internetowego nie spełnia Twoich oczekiwań? Brakuje Ci pomocy technicznej i wsparcia w obsłudze systemu? A może szukasz bardziej nowoczesnego rozwiązania?

Codziennie pomagamy ludziom takim jak Ty rozwinąć skrzydła.

Osoby, które przeniosły swój sklep na Selesto, z innych platform, już z nami zostają. Przekonuje ich prostota i funkcjonalność oprogramowania, nowoczesna technologia oraz wsparcie jakie od nas otrzymują.

Zaufaj nam, zrobiło to już mnóstwo zadowolonych klientów.

Chcesz najpierw wypróbować naszą platformę?
Przetestuj za darmo przez 14 dni

W jaki sposób przeniesiemy dane z Twojego sklepu?

Potrzebujemy od Ciebie pliku w formacie xml, csv lub json, aby wgrać dane produktowe, dane klientów, stany magazynowe itd. Taki plik powinna udostępnić Ci Twoja obecna platforma. W każdym przypadku odrębnie sprawdzamy możliwości migracji, gdyż zależą one od pliku udostępnianego przez Twojego dotychczasowego dostawcę usługi.

Czy będziesz mógł dopasować wygląd swojego sklepu do obecnej wersji?

Jeśli zależy Ci na utrzymaniu obecnego designu Twojego sklepu zajmiemy się dostosowaniem szablonu graficznego do Twoich oczekiwań. W niektórych przypadkach będzie to wymagało odrębnej wyceny. Wszystko zależy od złożoności projektu. Omów wycenę z konsultantem

Co otrzymasz w cenie pakietu?

Każdy sklep założony u nas ma dostęp do wszystkich funkcji bez limitu, a ceny naszych pakietów są uzależnione od wielkości sprzedaży w sklepie w danym miesiącu. Innymi słowy kiedy Ty rośniesz, zyskujemy i my. Sprawdź nasz innowacyjny cennik

Na jakie wsparcie możesz liczyć?

Pomożemy Ci nie tylko przenieść Twój sklep, wesprzemy Cię w kwestiach technicznych przez cały okres współpracy. Zawsze możesz do nas napisać maila, zadzwonić, zgłosić potrzebę pomocy przez specjalną zakładkę w adminie, lub złapać nas na messengerze. Jesteśmy dla Ciebie dostępni, kiedy tylko nas potrzebujesz.

Sprawdź nasz innowacyjny cennik

Sprawdź także

Nasze funkcje

Integracje

Cennik

Przeczytaj nasz artykuł dotyczący migracji
+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl

Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas