Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?
Odwiedź nas

Migracja sklepu na Selesto

Przeprowadzimy migrację Twojego sklepu z dowolnej platformy, systemu Open Source, a także jeśli Twoja strona to dedykowane rozwiązanie.

Poszukujesz rozwiązań technologicznych, które spełniają wszystkie wymagania współczesnego e-commerce i pomogą Ci zwiększyć swoją konkurencyjność w branży?

Przeprowadzimy dla Ciebie przeniesienie sklepu internetowego z dowolnej platformy SaaS, systemu OpenSource, a także jeśli Twoja strona oparta jest na dedykowanych rozwiązaniach. Nie ryzykujesz utratą klientów i kanałów sprzedaży. Zyskujesz za to pełne wsparcie techniczne, abonament dostosowany do Twojego e-commerce i dostęp do mnóstwa funkcji!

Czas na Twój ruch! Resztę wykonamy za Ciebie.

Co zyskasz na przeniesieniu sklepu do Selesto?

Migracja sklepu przez wielu właścicieli sklepów internetowych jest traktowana jako ostateczność. Dlaczego jednak miałbyś przywiązywać się do jednej platformy, jeśli Twoje inwestycje nie przynoszą oczekiwanych zysków, obecna platforma jest zbyt droga lub nisko konfigurowalna, a UX Twojego e-sklepu pozostawia wiele do życzenia? Zmiana silnika sklepu internetowego to najlepsze wyjście z tej sytuacji. Jedyne, co możesz stracić, to brak konkurencyjności, mała elastyczność i powolne działanie!

Platforma, która rozwija się wraz z Tobą

Przenoszenie sklepu na nowy system jest tylko kolejnym etapem rozwoju Twojego e-commerce. Jesteśmy jedną z najszybciej rozrastających się platform i wciąż dodajemy nowe funkcjonalności. Migracja sklepu internetowego do Selesto zapewni Ci nowe możliwości nie tylko teraz, ale również w przyszłości.

Kompleksowe wsparcie

Uzyskasz od nas pomoc zawsze, kiedy jej potrzebujesz – nie tylko podczas migracji sklepu, ale również po jej zakończeniu. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z ich pomocy e-mailowo, na czacie Messengera czy poprzez specjalną zakładkę w panelu administracyjnym Twojego „nowego” sklepu.

Nielimitowany dostęp do wszystkich funkcji

Po przeniesieniu sklepu internetowego do Selesto możesz sprzedawać nieograniczoną liczbę produktów i korzystać z wielu przydatnych funkcji: modułu Multichannel, wsparcia dla SEO, integracji z Facebookiem i Instagramem, Baselinkerem (w tym Allegro, eBay, Amazon), integracji z Zalando czy tworzenia zestawów produktów i wielu innych. To wszystko otrzymujesz w prostym abonamencie, który zależy tylko od wysokości Twoich dochodów. W pierwszym miesiącu po zmianie silnika sklepu zawsze jest to 19 zł netto za miesiąc!

Szybkie i funkcjonalne oprogramowanie sklepu

Intuicyjny panel użytkownika, łatwe zarządzanie wszystkimi funkcjami i technologie przyspieszające działanie pozwolą Ci po przeniesieniu sklepu po prostu skupić się na sprzedaży.

Sklep gotowy do użytku

Po zakończeniu przenoszenia na nowy silnik Twój sklep jest w pełni funkcjonalny i gotowy do użytku. Możesz z niego korzystać jak zwykle – tylko sprawniej.

Bezproblemowy import danych

Jeżeli dostarczysz nam komplet informacji wtedy proces przenoszenia sklepu na nowy silnik jest całkowicie bezpieczny dla Twoich danych. Nie tracisz swoich klientów, produktów czy historii zamówień.

Projekt dostosowany do Twoich potrzeb

Martwisz się, że przenoszenie sklepu sprawi, że Twój e-commerce utraci wygląd, do którego już przyzwyczaili się Twoi klienci? Zajmiemy się również dostosowaniem szablonu graficznego witryny do Twoich oczekiwań. Jeśli projekt jest wyjątkowo złożony, nasi specjaliści zajmą się tym indywidualnie – już teraz umów się na wycenę z konsultantem!

Jak wygląda przenoszenie sklepu do Selesto?

Przenoszenie sklepu na nowy system nie wymaga od Ciebie wysiłku ani żadnych dodatkowych działań. Wszystkim zajmiemy się za Ciebie! Jak to wygląda w praktyce?

1. Powiedz nam, czego potrzebujesz!

Przed przeniesieniem sklepu skontaktuj się z nami i przekaż nam plik z danymi Twojej strony w formacie xml, csv lub json – powinna Ci go udostępnić Twoja obecna platforma. Sprawdzimy możliwość migracji sklepu i wspólnie z Tobą określimy zakres działań.

2. Migracja sklepu internetowego

Całkowicie bezpłatnie przeniesiemy dane produktów. Dane klientów, stanów magazynowych i wszystkie inne, które będą Ci potrzebne przeniesiemy odpłatnie. Już teraz prześlij nam plik do analizy i wyceny!

3. Korzystaj z nowych możliwości i sprzedawaj więcej!

To naprawdę wszystko, czego potrzebujesz po migracji sklepu internetowego. Jesteśmy tu dla Ciebie, jeśli masz pytania lub potrzebujesz wsparcia, które umożliwi płynną zmianę i pomoże Ci w 100% wykorzystać nowe możliwości.

Wypróbuj naszą platformę i przekonaj się, że przeniesienie sklepu internetowego do Selesto się opłaca!

Przenoszenie sklepu na nowy system nie wymaga od Ciebie wysiłku ani żadnych dodatkowych działań. Wszystkim zajmiemy się za Ciebie! Jak to wygląda w praktyce?

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób przeniesiemy dane z Twojego sklepu?

Potrzebujemy od Ciebie pliku w formacie xml, csv lub json, aby wgrać dane produktowe, dane klientów, stany magazynowe itd. Taki plik powinna udostępnić Ci Twoja obecna platforma. W każdym przypadku odrębnie sprawdzamy możliwości migracji, gdyż zależą one od pliku udostępnianego przez Twojego dotychczasowego dostawcę usługi.

Czy będziesz mógł dopasować wygląd swojego sklepu do obecnej wersji?

Jeśli zależy Ci na utrzymaniu obecnego designu Twojego sklepu zajmiemy się dostosowaniem szablonu graficznego do Twoich oczekiwań. W niektórych przypadkach będzie to wymagało odrębnej wyceny. Wszystko zależy od złożoności projektu.

Co otrzymasz w cenie pakietu?

Każdy sklep założony u nas ma dostęp do wszystkich funkcji bez limitu, a ceny naszych pakietów są uzależnione od wielkości sprzedaży w sklepie w danym miesiącu. Innymi słowy kiedy Ty rośniesz, zyskujemy i my.

Na jakie wsparcie możesz liczyć?

Pomożemy Ci nie tylko przenieść Twój sklep, wesprzemy Cię w kwestiach technicznych przez cały okres współpracy. Zawsze możesz do nas napisać maila, zadzwonić, zgłosić potrzebę pomocy przez specjalną zakładkę w adminie, lub złapać nas na messengerze. Jesteśmy dla Ciebie dostępni, kiedy tylko nas potrzebujesz.

Omów wycenę z konsultantemSprawdź nasz innowacyjny cennik

Sprawdź także

Nasze funkcje

Integracje

Cennik

Przykladowe sklepy

Przeczytaj nasz artykuł dotyczący migracji
+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas