Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?

Integracja Zalando z Selesto

Modowa platforma sprzedażowa Zalando jest już obecna w 17 europejskich krajach, a w Polsce nie ma sobie równych pod względem liczby użytkowników i obrotów. Jeśli Ty także działasz w tej branży i chcesz intensywnie rozwijać swój sklep, zostań partnerem Zalando! Integracja z tą platformą to jeden z najlepszych sposobów na dotarcie do większej liczby klientów, podniesienie rozpoznawalności marki i wyższe zyski. I nie jest to trudne! Integracja sklepu internetowego z Zalando zajmie Ci chwilę, a w zamian otrzymasz niezliczone szanse na rozwój biznesu i większą pewność finansową.

Sprawdź, jak zintegrować Zalando ze sklepem, i wykorzystaj to, aby zaznaczyć swoją obecność na polskim rynku modowym!

Dlaczego warto postawić na integrację sklepu internetowego z Zalando?

Z platformy Zalando regularnie korzysta kilkadziesiąt milionów użytkowników w całej Europie. Tak duży zasięg przyciąga nie tylko wielkie i uważane za ekskluzywne marki (np. Wittchen), ale też mniejszych sprzedawców. Zróżnicowanie klientów tej platformy jest na tyle duże, że niezależnie od wielkości i profilu sklepu, każdy może skorzystać na popularności Zalando. Integracje z tym systemem są też zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie uprościć współpracę.

Sprawia to, że integracja sklepu z Zalando nie jest obarczona wysokim ryzykiem finansowym i może zostać podjęta nawet przez jeszcze niedoświadczonego sprzedawcę, który chce ułatwić sobie wejście na rynek.

Co da Ci współpraca z Zalando? Integracja z Selesto pomoże Ci:

  • zwiększyć ekspozycję swojego towaru wśród klientów (także tych mobilnych – Zalando ma jedną z lepiej działających aplikacji zakupowych w Polsce)
  • podnieść prestiż marki
  • zdobyć więcej pozytywnych opinii na temat swoich produktów
  • uzyskać lepsze wyniki wyszukiwania
  • poznać preferencje zakupowe konsumentów

Wszystko to automatycznie przekłada się na większą sprzedaż. Integracja z Zalando pozwoli Ci to osiągnąć bez wysokich inwestycji w reklamę swojego sklepu w sieci.

Jak działa moduł do sklepu Zalando?

Zastanawiasz się, w jaki sposób funkcjonuje połączenie sklepu z Zalando? Moduł, który umożliwia Ci ten krok, zapewnia dwustronną, po części zautomatyzowaną komunikację pomiędzy Twoim sklepem a platformą. Integracja możliwa jest przez system zDirect (za pomocą Connected Retail), dostępny dla wszystkich partnerów Zalando.

Dzięki integracji sklepu z Zalando możesz:

  • aktualizować stany magazynowe i cenowe
  • aktualizować nazwy produktów w podziale na warianty rozmiarowe czy rozmiarowe

W przypadku Zalando Integracja z Selesto zapewnia Ci więc pełną kontrolę nad swoją ofertą produktową.

Łatwe zarządzanie produktami dzięki integracji sklepu z Zalando

Aby sprawnie nadzorować stany magazynowe i ofertę produktową, nie musisz wykorzystywać kilku systemów. Takie działanie nie tylko zajmowałoby Ci cenny czas, który mógłbyś poświęcić na bardziej produktywne czynności, ale też zwiększałoby ryzyko popełnienia błędów. Integracja z Zalando praktycznie eliminuje obie te niedogodności.

Jakie korzyści przyniesie Ci zintegrowanie Twojego sklepu z Zalando? Moduł łączący Cię z tą platformą pomoże Ci sprawniej zarządzać sprzedażą wielokanałową. Dzięki dostępowi do zawsze poprawnych danych produktowych i możliwości ich łatwej aktualizacji możesz budować nie tylko wizerunek zaufanego partnera biznesowego, ale i solidnego sprzedawcy. W dłuższej perspektywie pozwoli Ci to zoptymalizować swoje strategie sprzedażowe.

Jak zintegrować Selesto z Zalando?

Zastanawiasz się, jak połączyć Zalando z Selesto? Sam proces nie jest trudny ani czasochłonny, a w jego trakcie możesz liczyć na nasze wsparcie. Pamiętaj jednak, że aby uruchomić integrację, musisz wcześniej nawiązać współpracę z Zalando. Po wynegocjowaniu warunków i podpisaniu umowy otrzymasz kody API, które umożliwią dwukierunkową łączność pomiędzy systemem platformy a Twoim sklepem. Potem pozostaje Ci już tylko sprzedawać!

Skorzystaj ze wszystkich możliwości, jakie daje Ci współpraca z Zalando! Integracja z Selesto uczyni ten proces jeszcze łatwiejszym!

+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas