Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?

Integracja Neneko z Selesto

Hurtownia internetowa Neneko działa w Polsce już od ponad 20 lat. W tym czasie jej produkty – lalki, przytulanki oraz inne akcesoria dla dzieci – stały się bardzo popularne. Włączenie ich do swojej oferty z pewnością zapewni Ci wielu nowych klientów i zwiększy rozpoznawalność Twojej firmy. Dzięki integracji Selesto z Neneko możesz to zrobić szybko i łatwo – bez ręcznego wprowadzania produktów do sklepu.

Zobacz, jak zintegrować Neneko ze sklepem i zwiększ skuteczność sprzedaży!

Kiedy warto zdecydować się na integrację sklepu internetowego z Neneko?

Zdarzyło Ci się nie zrealizować zamówienia klienta, ponieważ w hurtowni zabrakło zakupionego produktu? Integracja sklepu z Neneko pomoże Ci niemal do zera zredukować ryzyko wystąpienia takich sytuacji.

Synchronizacja stanów magazynowych zabiera Ci tak dużo czasu, że nie wystarcza go już na rozwój sklepu? Temu również zaradzi integracja z Neneko!

To wystarczające powody, aby połączyć swój sklep z hurtownią internetową Neneko. Taki krok przyniesie Ci jednak znacznie więcej korzyści.

Zdecyduj się na integrację sklepu z Neneko, jeśli chcesz:

  • wzbogacić swoją ofertę bez wysiłku
  • uniknąć długotrwałego wprowadzania produktów do sklepu
  • otworzyć nowy sklep i od razu zacząć sprzedawać
  • poszerzyć bazę lojalnych klientów i przyciągnąć nowych
  • uprościć i zautomatyzować swoją pracę, aby zająć się zwiększaniem sprzedaży i rozbudowywaniem sklepu.

W osiągnięciu wszystkich tych celów biznesowych pomoże Ci połączenie sklepu z Neneko. Integracja z Selesto pomoże Ci działać szybciej, wydajniej i dokładniej.

Jak działa integracja Selesto z Neneko?

Zastanawiasz się, na czym dokładnie polega usługa połączenia sklepu z Neneko? Integracja z Selesto opiera się na dwóch filarach:

  • Przeniesieniu produktów z hurtowni internetowej Neneko do Twojego sklepu.
  • Automatycznej aktualizacji z hurtownią. Sam określasz częstotliwość, z jaką mają aktualizować się dane.

Nie musisz ręcznie wprowadzać produktów, samodzielnie weryfikować ich dostępności, aktualizować cen i logować się w wielu miejscach, aby zarządzać danymi z hurtowni. Zamiast tego skup się na pozyskaniu klientów i przekonaniu ich do zakupu produktów ze świeżo dodanej oferty.

Jak zintegrować Selesto z Neneko?

Myślisz, że skoro integracja sklepu internetowego z Neneko przynosi tak dużo korzyści, jej wykonanie musi być skomplikowane? Nic bardziej mylnego! Od załadowania gotowych do sprzedaży produktów dzieli Cię tylko kilka kliknięć i parę chwil! Nie musisz nawet wiedzieć, jak połączyć Neneko z Selesto – to nasze zadanie!

W Selesto integracja z hurtownią Neneko przebiega w następujący sposób:

  • Prześlij nam do weryfikacji plik z produktami. Udostępni Ci go hurtownia internetowa Neneko.
  • Poczekaj, aż sfinalizujemy import danych. Trwa to zaledwie kilka chwil!
  • Gotowe! Możesz od razu sprzedawać dodane do Twojego sklepu produkty lub zmodyfikować je według swoich potrzeb. Korzystne jest np. wprowadzenie własnych opisów, które pomogą Ci skutecznie pozycjonować witrynę.

To wszystko, co jest Ci potrzebne, aby wykonać integrację sklepu z Neneko. Zawsze możesz też liczyć na nasze wsparcie – jesteśmy do Twojej dyspozycji w trakcie i po zakończeniu integracji.

Integracja Selesto z hurtownią Neneko daje Ci naprawdę wiele możliwości! Wykorzystaj je wszystkie, aby sprzedawać skuteczniej!

+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas