Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?

Integracja Furgonetka z Selesto

Terminowa wysyłka towaru i sporo opcji transportowych – niekiedy to te czynniki sprawiają, że klient wybiera konkretny sklep. Jeśli chcesz zwiększyć swoją konkurencyjność, a jednocześnie ułatwić zarządzanie zamówieniami, zintegruj swój sklep z serwisem Furgonetka. Współpraca z tą firmą jest naprawdę łatwa – dzięki integracji z Furgonetka w Selesto możesz ją nadzorować bez opuszczania swojego sklepu. Do tego otrzymasz wiele dodatkowych opcji, dzięki którym za pomocą kilku kliknięć zautomatyzujesz procesy logistyczne.

Zintegruj swój sklep z Furgonetka – transport przesyłek jeszcze nigdy nie był taki łatwy!

Co to jest Furgonetka i jak działa integracja z tym systemem?

Serwis Furgonetka jest platformą umożliwiającą łatwe zlecanie przesyłek kurierskich – miesięcznie firma realizuje aż 800 tys. przesyłek. Furgonetka wciąż się rozwija i poszukuje nowych rozwiązań logistycznych, a sprzedawcy mają dostęp do wielu funkcji, które usprawniają wysyłkę i pozwalają oszczędzać czas potrzebny na jej zlecenie.

Odniesiesz zatem wiele korzyści, jeśli połączysz swój sklep z Furgonetka. Jak działa to rozwiązanie? Dzięki integracji z Furgonetka w Selesto nie musisz już osobno logować się w serwisie, aby wysłać przesyłkę – możesz to zrobić z poziomu panelu administracyjnego swojego sklepu.

Z jakich funkcji możesz korzystać w Furgonetka? Moduł do sklepu w Selesto pozwala Ci:

  • zlecać zamówienia
  • generować dokumenty przewozowe
  • hurtowo importować zamówienia za pomocą plików html oraz csv
  • nadawać przesyłki zgodnie z ustaloną wcześniej ze współpracującym z Tobą przewoźnikiem ceną
  • zaimportować interaktywną mapę punktów odbioru do swojego sklepu
  • monitorować przesyłkę

Korzystanie z tego serwisu daje Ci wiele możliwości, jeśli chodzi o transport. Furgonetka współpracuje z kilkunastoma firmami kurierskimi, w tym również tymi najpopularniejszymi: DPD, InPost, DHL czy UPS. Różnorodne są też tryby wysyłki. Furgonetka umożliwia dostawę zarówno pod drzwi, jak i do punktu odbioru. Dzięki integracji sklepu internetowego z Furgonetka możesz więc wybrać rozwiązania, które są dla Ciebie najbardziej opłacalne.

Furgonetka – integracja, na którą warto postawić!

Zastanawiasz się, co zyskasz na połączeniu swojego sklepu z Furgonetka? Moduł integracji dostępny w Selesto pomoże Ci usprawnić Twoje działanie na wielu polach – nie tylko logistycznym, ale także marketingowym czy wizerunkowym.

Jakie korzyści przyniesie Ci współpraca z Furgonetka? Integracja z Selesto pomoże Ci:

  • zoptymalizować procesy dostawy, dzięki możliwości szybkiego zlecenia wysyłki bez względu na firmę kurierską
  • skrócić czas dostawy, co pozytywnie wpłynie na poziom obsługi klientów
  • zapewnić klientom formę dostawy, która najbardziej im odpowiada, a dzięki temu zdobyć przewagę nad konkurencją
  • zwiększyć atrakcyjność korzystania z Twojego sklepu dzięki mapom z punktami odbioru

Integracja sklepu internetowego z Furgonetka pozwoli Ci więc zdobyć zaufanie klientów i ułatwi Ci nawiązanie z nimi trwałych relacji. Integracja sklepu z Furgonetka przełoży się też na większą konwersję i sprzedaż bez wysokich nakładów finansowych. Ile kosztuje korzystanie z serwisu Furgonetka? Ceny możesz ustalić bezpośrednio z Furgonetka lub indywidualnie z firmami kurierskimi na podstawie podpisanych z nimi umów. Masz więc pełną elastyczność działania.

Jak zintegrować Furgonetka ze sklepem w kilku prostych krokach?

To, jak połączyć Furgonetka z Selesto, jest proste i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Cała procedura obejmuje zaledwie kilka kroków.

Co musisz zrobić, aby połączyć się z Furgonetka? Integracja będzie wymagała od Ciebie założenia konta klienta. W Selesto włączysz ją za pomocą panelu administracyjnego swojego sklepu, w zakładce Ustawienia/Integracje/Furgonetka. Moduł uaktywni się po wpisaniu danych API, które uzyskasz od serwisu, a także nieskomplikowanej konfiguracji dostaw.

Jeśli nie wiesz, jak zintegrować Selesto z Furgonetka, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci sprawnie przejść przez ten proces. Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

Stwórz nowe opcje biznesowe dzięki integracji sklepu z Furgonetka!

+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas