Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?

Integracja Berlinger Haus z Selesto

Zastanawiasz się nad integracją swojego sklepu z hurtownią internetową Berlinger Haus? To bardzo dobry wybór, jeśli chcesz wygodnie i szybko wzbogacić swoją ofertę o najwyższej jakości akcesoria kuchenne. Berlinger Haus to zaufany producent garnków i naczyń kuchennych, który działa w branży już ponad 20 lat!

Włączenie jego wyrobów do swojego asortymentów pozwoli Ci znaleźć nowych klientów i rozbudowywać swoje strategie sprzedażowe. Dzięki integracji Selesto z Berlinger Haus możesz zacząć to robić niemal natychmiast – cały proces obejmuje tylko kilka kroków!

Rozwijaj swój biznes dzięki współpracy z hurtownią Berlinger Haus! Integracja z Selesto to jeden z najskuteczniejszych sposobów na większą sprzedaż!

Zintegruj swój sklep z hurtownią internetową Berlinger Haus i zwiększ sprzedaż!

Zastanawiasz się, co da Ci połączenie swojego sklepu z Berlinger Haus? Integracja Selesto z tym dostawcą została stworzona w odpowiedzi na częste problemy sprzedawców współpracujących z hurtowniami w tradycyjnym modelu.

Przede wszystkim integracja sklepu internetowego z Berlinger Haus pomoże Ci uniknąć ręcznego wprowadzania produktów do sklepu, dzięki czemu zaoszczędzisz mnóstwo czasu. Bez integracji Selesto z Berlinger Haus trudno też samodzielnie aktualizować dane – jest to czynność równie czasochłonna, a do tego łatwo w niej o pomyłki.

Większą elastyczność sprzedażową i możliwość dotarcia do różnych grup docelowych dzięki szerszemu asortymentowi

Możliwość szybkiego zatowarowania sklepu w wysokiej jakości produkty

Sprawniejszą obsługę sprzedaży

Zadowolenie klientów, którzy z większym prawdopodobieństwem ponownie zrobią zakupy w Twoim sklepie lub polecą go innym

Jak działa integracja Selesto z Berlinger Haus?

Integracja sklepu internetowego z Berlinger Haus polega na imporcie oferowanych przez tego dystrybutora produktów do Twojego sklepu online oraz automatycznej aktualizacji danych według wybranej cykliczności.

W W Selesto integracja z hurtownią Berlinger Haus obejmuje również przeniesienie nazw produktów, ich zdjęć, opisów, wariantów i cen. W ten sposób właściwie nie musisz nic robić, aby zacząć sprzedawać. Jeśli jednak zależy Ci na wzmocnieniu działań SEO i generowaniu większego ruchu z wyników organicznych, rekomendujemy Ci dodanie unikalnych opisów.

Jak zintegrować Selesto z Berlinger Haus?

W Selesto integracja z Berlinger Haus leży po naszej stronie. Zajmujemy się praktycznie wszystkimi formalnościami, aby skrócić i uprościć ten proces. W rzeczywistości składa się na niego tylko kilka etapów, a Twój udział ograniczony jest do minimum.

Dzięki integracji Selesto z Berlinger Haus zyskasz:

  • Po tym, jak ustalisz warunki współpracy, powinieneś otrzymać plik z produktami Berlinger Haus. Hurtownia przesyła go zwykle w formacie XML
  • Przekaż go nam do weryfikacji. To naprawdę wszystko, co musisz zrobić, aby uruchomić integrację sklepu z Berlinger Haus
  • Poczekaj na zakończenie importu danych
  • Gotowe! W Twoim sklepie znajdują się wszystkie produkty hurtowni internetowej Berlinger Haus. Możesz nimi zarządzać ze swojego panelu administracyjnego.

Nie musisz przy tym martwić się, że coś przeoczysz lub popełnisz błąd, który uniemożliwi prawidłowe funkcjonowanie Twojego sklepu.

Po prostu sprzedawaj i rozwijaj swój biznes dzięki integracji z Berlinger Haus! W tym procesie możesz liczyć na nasze wsparcie.

+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas