Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?

Integracja eDrone z Selesto

Solidne relacje z klientami są dziś podstawą skutecznej działalności w e-handlu. Teraz możesz je budować i przekuwać na zyski jeszcze skuteczniej dzięki integracji z edrone – inteligentnym systemem zaprojektowanym z myślą o e-commerce. Integracja sklepu internetowego z edrone przełoży się na efektywność Twoich działań. Automatyzacja śledzenia zachowań klientów, budowanie ich profili, opracowywanie gotowych scenariuszy działania – to tylko jedne z rzeczy, które edrone zrobi za Ciebie. Co więcej, w Selesto integracja z edrone zajmie Ci chwilę!

Dowiedz się, jak zintegrować Selesto z edrone, i przekuj tę wiedzę na realne wyniki sprzedażowe!

Co to jest edrone?

edrone jest platformą, która dostarcza cyfrowe narzędzia do pozyskiwania i obsługi klientów, a także tzw. monetyzowania ich zachowań. Na podstawie zebranych danych system generuje gotowe scenariusze marketingowe, które pozwalają zwiększać konwersję i optymalizować sprzedaż.

W jakich obszarach najlepiej spisuje się edrone? Integracja z tym systemem CRM i Marketing Automation pozwoli Ci podnieść skuteczność w zakresie:

 • segmentacji klientów – integracja z edrone umożliwia automatyczne zapisywanie interakcji odwiedzających ze sklepem, a następnie uszeregowanie ich w kategorie ze względu na wartość czy częstotliwość zakupów i przypisanie im konkretnych cech;
 • tworzenia spersonalizowanej komunikacji z grupami – integracja sklepu internetowego z edrone pozwoli Ci tworzyć odpowiadające profilowi klientów komunikaty w postaci mailingu, wiadomości SMS, programu lojalnościowego, dynamicznych reklam produktowych lub komunikatów wyświetlanych w sklepie.

Co jeszcze może zaproponować Ci edrone? Moduł do sklepu łączący Cię z tym systemem sprawi, że wszystkie rekomendacje będą tworzone w czasie rzeczywistym. Dzięki temu będziesz mógł na bieżąco zaspokajać potrzeby klienta i skuteczniej skłaniać go do podjęcia konkretnych akcji. Do tego każdy z tych komunikatów będzie inny dla każdego z użytkowników, co pozwoli Ci budować jeszcze głębsze więzi z klientem.

Jak działa moduł do sklepu edrone?

Moduł edrone w Selesto dostarczy Ci wielu narzędzi, które wykorzystasz do aktywnej promocji Twojego sklepu. Są to m.in.:

 • integracja z Messengerem
 • gotowe szkice odpowiedzi
 • narzędzia do odzyskiwania porzuconych koszyków
 • wiadomości zachęcające do ponownych odwiedzin sklepu
 • tworzenie kampanii sprzedażowych po zakupie
 • cross-selling oraz up-selling
 • lista życzeń
 • kampanie afiliacyjne
 • rekomendacje pop-up
 • remarketing
 • integracja z Google Analytics

I wiele, wiele innych. Najważniejsze jest jednak to, że nimi wszystkimi możesz zarządzać z jednego miejsca. Dzięki integracji sklepu z edrone możesz budować kampanie marketingowe z poziomu panelu administracyjnego swojego sklepu! Dostęp do wszystkich newralgicznych danych da Ci lepszy pogląd na kondycję Twojego biznesu i pozwoli Ci tworzyć długoterminowe strategie rozwoju.

Jak połączyć edrone z Selesto? System działa w formie gotowego do użytku modułu dostępnego w Twoim sklepie. Włączysz go w zaledwie kilka chwil!

Jakie korzyści zapewni Ci współpraca z edrone?

Istnieje wiele powodów, dla których warto wykorzystać platformę edrone. Integracja z Selesto zapewni Ci oszczędność czasu dzięki automatyzacji większości działań. Unikniesz też żmudnego etapu prób i błędów podczas tworzenia strategii. Poza tym integracja sklepu internetowego z edrone sprawi, że udoskonalisz ścieżki sprzedażowe i stworzysz ofertę lepiej przystosowaną do potrzeb Twoich klientów, a Twoje wyniki szybko pójdą w górę. Twórcy platformy obiecują widoczne efekty już po 30 dniach od integracji z edrone!

Nie wiesz, jak zintegrować Selesto z edrone, lub masz dodatkowe pytania? Skorzystaj z naszego wsparcia i wszystkich możliwości, jakie daje Ci integracja!

+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas