Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?

Integracja Domodi z Selesto

Sprzedajesz odzież, obuwie lub modne dodatki i chcesz dotrzeć do jak największej liczby klientów? Nie ograniczaj się do jednego kanału sprzedaży i połącz swój sklep z Domodi. Współpraca z tą popularną wśród konsumentów platformą pozwoli Ci wyraźniej zaznaczyć swoją obecność w branży i sprzedawać wydajniej. Dzięki integracji z Domodi zrobisz to bez opuszczania panelu swojego sklepu internetowego!

Sprawdź, jak połączyć Domodi z Selesto i wyrusz na podbój internetowej branży modowej!

Czym jest integracja z Domodi? Moduł, który pozwoli Ci zwiększyć sprzedaż

Domodi to platforma modowa, która gromadzi oferty sklepów internetowych w taki sposób, aby użytkownik mógł zapoznać się z jak najszerszym asortymentem w jednym miejscu. Sama nie prowadzi sprzedaży – klient zainteresowany zakupem konkretnego produktu może przejść do sklepu internetowego, który go sprzedaje. Domodi działa więc jak porównywarka cenowa.

Na szczęście nie musisz prowadzić osobnej sprzedaży na Domodi. Integracja z Selesto pozwoli Ci szybko przesłać wybrane produkty razem z ich zdjęciami i opisami, a także zarządzać ich sprzedażą z jednego miejsca. Dzięki integracji z Domodi wszystko, czego potrzebujesz do efektywnej sprzedaży, znajdziesz w swoim panelu administracyjnym.

Jakie czynności możesz wykonywać na Domodi? Moduł do sklepu w Selesto zapewni Ci również:

  • dostęp do raportów sprzedaży, dzięki czemu będziesz wiedzieć, jakie jest zainteresowanie Twoimi produktami
  • możliwość tworzenia kodów rabatowych na oferowane w Domodi produkty
  • narzędzia do przygotowywania kampanii promocyjnych dla Twoich artykułów

Integracja sklepu z Domodi to świetny sposób na promocję Twojego biznesu. I nie kosztuje Cię to więcej czasu ani wysiłku.

Podejmij współpracę z Domodi i rozwijaj swój biznes!

Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na integrację sklepu internetowego z Domodi. Przede wszystkim jest to brak opłat za samą obecność na platformie – prowizja zostanie pobrana tylko wtedy, jeśli klient zdecyduje się przejść do Twojego sklepu.

Co jeszcze zyskasz dzięki obecności na Domodi? Integracja z tym systemem pozwoli Ci:

  • Szybko dotrzeć do bardzo dużej liczby klientów, którzy odwiedzają Domodi. Integracja z Selesto pomoże Ci również poznać ich zachowania zakupowe, trafniej określić grupę docelową i dostosować do niej swoją ofertę
  • Zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki bez wysokich nakładów na reklamę
  • Ulepszyć sklep internetowy – dzięki integracji z Domodi wiesz, że do Twojego sklepu przychodzą klienci już zainteresowani zakupem Twojego produktu. Będą oni testerami prostoty ścieżki zakupowej czy ogólnego UX Twojego sklepu.
  • Zwiększyć sprzedaż

Kto skorzysta na współpracy z Domodi? Integracja jest świetnym rozwiązaniem dla mniejszych lub nowych sklepów, którym zależy na szybkim rozwoju. Skorzystają na niej jednak także większe sklepy mające na celu optymalizację sprzedaży i podtrzymanie zainteresowania marką. Integracja sklepu z Domodi pozwala to robić relatywnie niskim kosztem.

Jak zintegrować Domodi ze sklepem za pomocą kilku kliknięć?

Nie wiesz, jak połączyć Domodi z Selesto? To nie jest trudna procedura. W Selesto możesz skorzystać z ekspresowej integracji z Domodi – moduł jest dostępny w Twoim panelu administracyjnym.

Aby integracja sklepu internetowego z Domodi zakończyła się sukcesem, należy spełnić następujące warunki:

  • Założyć konto w serwisie Domodi
  • Ustalić warunki współpracy, przede wszystkim prowizji za każde przejście klienta do Twojego sklepu.
  • Stworzyć plik produktowy, który prześlesz Domodi do akceptacji. Powinny znaleźć się w nim takie informacje jak nazwa produktu, jego cena, opis, zdjęcie, dostępność, atrybuty czy wymiary.

Prawda, że proste? Jeśli jednak będziesz potrzebować naszej pomocy, jesteśmy tu dla Ciebie i udzielimy Ci niezbędnego wsparcia.

Wiesz już, jak zintegrować Domodi z Selesto? Wykorzystaj tę wiedzę, aby zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie!

+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas