Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?

Integracja TextileDECO z Selesto

Chcesz wykorzystać popularność produktów handmade? Połącz swój sklep z TextileDECO! Hurtownia" ta to prawdziwy skarbiec elementów do ozdabiania, artykułów plastycznych i zestawów kreatywnych. Dzięki integracji Selesto z TextileDECO" możesz mieć je wszystkie w swoim sklepie –
i to w kilka minut!

Sprawdź, jak połączyć Selesto z TextileDECO za pomocą kilku kliknięć, aby zyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie internetowym!

Jak działa integracja Selesto z TextileDECO i dlaczego warto zastosować ją w swoim sklepie?

Interesuje Cię współpraca z TextileDECO? Hurtownia internetowa tego producenta umożliwia Ci automatyczne załadowanie wszystkich oferowanych przez niego produktów do Twojego sklepu internetowego wraz ze zdjęciami, opisami i wariantami.

W Selesto integracja z hurtownią TextileDECO obejmuje także automatyczną aktualizację dostępności i cen produktów zgodnie z zaplanowaną cyklicznością.

Dzięki integracji z TextileDECO:

  • nie tracisz czasu na ręczne wprowadzanie produktów z hurtowni internetowej TextileDECO do swojego sklepu.
  • łatwo rozszerzysz swój asortyment i wcielisz w życie nowe strategie sprzedażowe.
  • dane w Twoim sklepie będą zawsze aktualne, dzięki czemu zyskasz pewność, że Twój klient otrzyma swoje zamówienie.

Zastanawiasz się, czy Ty także możesz skorzystać na połączeniu swojego sklepu z TextileDECO? Integracja to doskonałe rozwiązanie zarówno dla doświadczonych i dużych, jak i tych mniejszych lub początkujących sprzedawców.

Integracja sklepu internetowego z TextileDECO przyda Ci się również wtedy, gdy chcesz sprzedawać w modelu dropshipping.

Jak zintegrować Selesto z TextileDECO?

Jak połączyć TextileDECO z Selesto? To bardzo proste – całą integracją zajmiemy się za Ciebie. Twoim zadaniem jest tylko nawiązanie współpracy z hurtownią.

W Selesto integracja z TextileDECO przebiega w następujący sposób:

  • Załóż konto na stronie TextileDECO. Hurtownia wymaga od Ciebie podania tylko kilku podstawowych danych.
  • Po rejestracji otrzymasz od hurtowni link do pliku produktowego. Przekaż go nam do weryfikacji.
  • Przeprowadzamy import produktów do Twojego sklepu.

Możesz zacząć sprzedawać od razu po zakończeniu integracji sklepu z TextileDECO. Jeśli jednak zależy Ci na wysokiej pozycji w wyszukiwaniach Google, wprowadź unikalne opisy produktów. To pomoże Ci sprzedawać jeszcze skuteczniej.

To naprawdę wszystko! Nie musisz nawet wiedzieć, jak zintegrować TextileDECO ze sklepem. Sprawnie przeprowadzimy Cię przez ten proces.

Łatwe i szybkie zarządzanie hurtownią internetową TextileDECO w Selesto

Jakie jeszcze korzyści przyniesie Ci połączenie sklepu z TextileDECO? Integracja z Selesto pozwala Ci zarządzać produktami i obsługiwać zamówienia z poziomu panelu administracyjnego Twojego sklepu. Dzięki integracji sklepu z TextileDECO nie musisz logować się w wielu witrynach, aby obsłużyć swoich klientów – wszystkie potrzebne Ci dane są przejrzyście skatalogowane i dostępne w jednym miejscu.

W Selesto integracji z TextileDECO towarzyszy pełne wsparcie naszych specjalistów także po wykonaniu tej usługi. W każdej chwili możesz liczyć na naszą pomoc.

Wykorzystaj możliwości, jakie daje Ci integracja sklepu internetowego z TextileDECO i zwiększ konkurencyjność swojego biznesu!

+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas