Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?

Integracja Zwegrodzki z Selesto

Chcesz połączyć swój sklep z hurtownią Zwegrodzki? Integracja z Selesto da Ci błyskawiczny dostęp do tysięcy różnorodnych produktów: biżuterii, perfum i kosmetyków do kąpieli. To świetna metoda na szybkie rozszerzenie asortymentu i zwiększenie konkurencyjności swojego sklepu. Do tego niebywale prosta – w Selesto integracja z hurtownią Zwegrodzki zajmie Ci tylko chwilę i nie wymaga wielu formalności.

Sprawdź, jak połączyć Selesto ze Zwegrodzki i szybko wzbogacić swój sklep o setki produktów!

Czym jest integracja sklepu internetowego ze Zwegrodzki?

Współpraca z hurtowniami internetowymi w dzisiejszych czasach to podstawa handlu internetowego. Jeśli jednak przebiega w tradycyjny sposób, może powodować wiele problemów. Bez integracji sklepu ze Zwegrodzki dostępne u tego dystrybutora produkty trzeba wprowadzać ręcznie, co jest czasochłonne.

Nierzadki jest również problem niezgodności stanów magazynowych i cen. Często zdarza się tak, że nie można zrealizować zamówienia, ponieważ konkretny produkt jest już niedostępny w hurtowni.

Integracja ze Zwegrodzki rozwiązuje wszystkie te niedogodności. Ta usługa pozwala automatycznie załadować wszystkie produkty z hurtowni do swojego sklepu internetowego – i to w zaledwie kilka chwil. Daje Ci też stały dostęp do poprawnych danych od Zwegrodzki. Integracja z Selesto obejmuje bowiem także automatyczną aktualizację zgodnie z wybraną cyklicznością.

Jakie korzyści przyniesie Ci integracja Selesto ze Zwegrodzki?

Integracja sklepu internetowego ze Zwegrodzki pomoże Ci rozwinąć swój sklep, zbudować bazę nowych klientów, a także usprawnić wiele procesów zachodzących w Twojej firmie.

Co zyskasz dzięki współpracy ze Zwegrodzki? Hurtownia internetowa połączona z Twoim sklepem to skuteczny sposób na:

  • szybkie rozszerzenie asortymentu
  • redukcję ryzyka popełnienia błędów w zamówieniach
  • sprzedaży w modelu dropshippingowym
  • sprzedaży w modelu dropshippingowym

Kto może połączyć swój sklep ze Zwegrodzki? Hurtownię tę wybierają i duzi, i mali sprzedawcy, doświadczeni i początkujący. W każdym przypadku integracja sklepu ze Zwegrodzki stanowi ważny element strategii sprzedażowej.

Jak zintegrować Zwegrodzki z Selesto?

Integracja Selesto ze Zwegrodzki nie wymaga wielkiego wysiłku z Twojej strony. Nie musisz nawet wiedzieć, jak połączyć Zwegrodzki ze sklepem. My zrobimy to za Ciebie!

Aby integracja przebiegała sprawnie, potrzebny jest tylko plik produktowy od Zwegrodzki – hurtownia dostarczy Ci go tuż po nawiązaniu współpracy. Przekaż go nam do weryfikacji, a zajmiemy się importem wszystkich danych.

W Selesto integracja ze Zwegrodzki zajmuje tylko chwilę. Już kilka dni po uruchomieniu usługi otrzymasz gotowe do sprzedaży produkty wraz z ich opisami, zdjęciami i wariantami.

Postaw na hurtownię Zwegrodzki – integracja pozwoli Ci sprzedawać skuteczniej!

Robimy wszystko, aby integracja ze Zwegrodzki była dla Ciebie jak najmniej kłopotliwa. W trakcie importu danych i już po niż otrzymasz od nas niezbędne wsparcie techniczne.

Po integracji sklepu internetowego ze Zwegrodzki będziesz mógł z jednego miejsca nadzorować swoje zamówienia oraz stany magazynowe i ceny w hurtowni Zwegrodzki. Integracja sprawi, że koordynacja tych dwóch rzeczy będzie naprawdę łatwa!

A wszystko to w ramach przejrzystego cennika – w Selesto zawsze wiesz, za co płacisz.

Wiesz już, jak połączyć Selesto ze Zwegrodzki? Zintegruj swój sklep już dziś i zacznij rozwijać swój biznes!

+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas