Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?

Integracja Braintree z Selesto

Chcesz sprzedawać również za granicą? To świetny sposób na rozszerzenie swojej działalności i zwiększenie zysków. Możesz uczynić ten proces łatwiejszym, jeśli połączysz swój sklep z Braintree. Integracja z Selesto dostarczy Ci wszystkich narzędzi, aby z sukcesem zdobywać zagranicznych klientów i obsługiwać ich wpłaty. Braintree pozwoli Ci zapewnić swoim klientom to, co dla nich najważniejsze – najwyższą wygodę.

Sprawdź, jak zintegrować Selesto z Braintree, i zobacz, w jaki sposób pomoże Ci to zwiększyć sprzedaż w Twoim sklepie!

Integracja sklepu z Braintree – Twój bezpieczny system płatności internetowych

Zastanawiasz się, co to jest Braintree? To operator płatności zarządzany przez PayPal. Braintree jest jednym z najpopularniejszych systemów na rynkach zagranicznych i jest obecny w ponad kilkudziesięciu krajach.

Czym wyróżnia się Braintree? Opinie klientów wskazują przede wszystkim na dużą prostotę użytkowania. Drugą cenioną cechą tego systemu jest wysokie bezpieczeństwo transakcji – zapewnia je będący właścicielem Braintree PayPal.

Integracja z Braintree daje Ci możliwość rozliczeń w ponad 130 walutach, w tym złotówkach. Dzięki integracji sklepu internetowego z Braintree możesz więc obsługiwać również polskich klientów, którzy wolą dokonywać płatności przez jeden z systemów zintegrowanych z Braintree: PayPal, Google Pay oraz Apple Pay.

To jeszcze nie wszystko, co zapewni Ci Braitree! Aplikacja ta umożliwia Ci wybór nawet kilku walut bazowych. Jeśli więc do swojego sklepu masz podpiętych kilka kont w różnych walutach, Braintree pozwoli Ci przeliczać wpłaty na taką, która jest dla Ciebie najbardziej opłacalna.

Integracja Selesto z Braintree się opłaca!

Zastanawiasz się, czy opłaca Ci się połączyć swój sklep z Braintree? Integracja z Selesto przyniesie Ci mnóstwo korzyści. W konkurencyjnej branży e-commerce niezwykle ważne jest, aby dać klientom elastyczność robienia zakupów – także pod względem płatności. Integracja z Braintree pomoże Ci stworzyć sklep, który jest dostosowany do ich potrzeb, i zapewni Ci przewagę nad konkurencją.

Co oprócz tego zyskasz na współpracy z Braintree? Integracja z tym systemem płatności zapewni Ci:

  • większą elastyczność działania – dzięki Braintree będziesz mieć możliwość poszerzenia swojego asortymentu i sprzedaży produktów, które cieszą się dużą popularnością za granicą, a na które popyt nie dotarł jeszcze do naszego kraju
  • więcej klientówdzięki integracji sklepu z Braintree grupy docelowe zwiększą się wielokrotnie; obecnie z operującego systemem Braintree PayPala korzysta 205 mln osób na całym świecie
  • możliwość większych zysków – podczas sprzedaży za granicą możesz narzucić większą marżę

Integracja z Braintree jest więc szansą, aby rozwijać biznes na wszystkich polach, również tym wizerunkowym. Współpraca z jednym z liderów w branży FinTech z pewnością wzbudzi zaufanie klientów i podkreśli Twój profesjonalizm.

Jak połączyć Braintree ze sklepem?

Nie musisz martwić się, jak zintegrować Braintree z Selesto. Gotowy moduł jest dostępny w panelu administracyjnym Twojego sklepu i możesz go włączyć w każdej chwili. Wystarczy, że w zakładce Ustawienia/Integracje wybierzesz Braintree. Integracja będzie wymagała od Ciebie minimalnej konfiguracji Twojego konta (konieczne będzie podanie m.in. niezbędnego do uruchomienia Braintree API – kodu, który umożliwia bezproblemową komunikację pomiędzy aplikacjami).

Jeśli nie wiesz, jak zintegrować Braintree ze sklepem, lub masz jakieś pytania, możesz liczyć na naszą pomoc. Nasz zespół specjalistów rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości.

Wykorzystaj integrację z Braintree, aby sprzedawać więcej i wydajniej!

+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas