Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?

Integracja Incom z Selesto

Hurtownia internetowa Incom to doświadczony gracz na rynku e-commerce. Współpraca z nim pozwoli Ci włączyć do swojego asortymentu wysokiej jakości sprzęt komputerowy oraz materiały eksploatacyjne. Co więcej – zrobisz to łatwo i szybko. W Selesto integracja z Incom przebiega w kilku prostych krokach i nie wymaga prawie żadnych formalności. W zamian będziesz mógł stworzyć atrakcyjną dla klientów ofertę, zwiększyć swoją konkurencyjność w branży i zbudować wizerunek zaufanego sprzedawcy.

Zobacz, jakie korzyści przyniesie Ci integracja sklepu internetowego z Incom! To łatwy sposób na szybkie zwiększenie sprzedaży!

Jak działa integracja Selesto z Incom?

Zastanawiasz się, czy w Twoim przypadku sprawdzi się współpraca z hurtownią Incom? Integracja Selesto może być dogodna dla wszystkich sprzedawców online. Skorzystaj z niej, jeśli:

  • Poszukujesz nowych sposobów na zwiększenie sprzedaży
  • Chcesz szybko wzbogacić swoją ofertę i rozbudować sklep internetowy
  • Planujesz sprzedaż dropshippingową
  • Szukasz zaufanego dostawcy na start
  • Tradycyjna współpraca z hurtownią nie sprawdza się u Ciebie ze względu na czasochłonność i zawodność ręcznego uzupełniania stanów magazynowych

Usługa integracji sklepu internetowego z Incom umożliwi Ci realizację wszystkich tych założeń. Polega ona na imporcie wszystkich produktów z hurtowni do Twojego sklepu, a także cyklicznej i automatycznej aktualizacji danych. Dzięki integracji Selesto z Incom szybko otrzymasz gotowe do sprzedaży produkty i pozbędziesz się problemu z rozbieżnością danych pomiędzy Twoim sklepem a hurtownią.

Dlaczego integracja Selesto z Incom pomoże Ci rozwinąć sklep internetowy?

Największą zaletą dotyczącą integracji sklepu z Incom jest zwiększenie konkurencyjności w branży e-commerce. Stale aktualne stany magazynowe i ceny, szeroka oferta oraz sprawna realizacja zamówienia pozwolą Ci zapewnić klientom najwyższy poziom obsługi, a tym samym zdobyć przewagę nad innymi sklepami z branży.

Poza tym dzięki integracji sklepu internetowego z Incom:

  • Zdobędziesz zaufanie klientów
  • Ugruntujesz swoją pozycję solidnego sprzedawcy
  • Przyciągniesz większą liczbę klientów i zwiększysz sprzedaż
  • Usprawnisz pracę w swoim sklepie

Współpraca z hurtownią internetową Incom to skuteczny sposób na zwiększenie swojej wydajności w wielu aspektach prowadzenia sklepu online: marketingu, realizacji zamówień i promocji.

Jak zintegrować Selesto z Incom?

W Selesto integracją z hurtownią Incom zajmujemy się kompleksowo. Nie musisz martwić się, jak połączyć Incom ze sklepem, załatwiać mnóstwo formalności i sam zajmować się importem danych.

Aby uruchomić integrację, potrzebujesz tylko pliku produktowego od Incom – hurtownia prześle Ci go na Twoje życzenie, najczęściej w formacie XML. Przekaż go nam, a zajmiemy się resztą.

Import produktów zajmuje tylko chwile – w niedługim czasie otrzymasz gotową ofertę sklepu ze wszystkimi produktami, a także ich zdjęciami, opisami i wariantami. Możesz zacząć sprzedawać!

Skorzystaj z usługi integracji Selesto z hurtownią Incom i zbuduj solidną pozycję w branży e-commerce!

+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas