Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?

Integracja VMP z Selesto

Szukasz pomysłu na rozwój swojego biznesu? Zintegruj swój sklep z hurtownią internetową VMP! To świetne rozwiązanie dla stron z bielizną męską i damską. Ten dystrybutor współpracuje z aż 50 producentami, dzięki czemu może zaproponować Ci naprawdę szeroki asortyment. Do tego w Selesto integracja z hurtownią VMP to tylko kilka prostych kroków!

Rozwijaj swój sklep internetowy i sprzedawaj więcej dzięki integracji z VMP!

Jak działa integracja Selesto z VMP?

Usługa integracji sklepu z VMP polega na imporcie wszystkich produktów oferowanych przez hurtownię do Twojego sklepu internetowego oraz uruchomieniu automatycznej, cyklicznej aktualizacji stanu magazynowego hurtowni W Selesto integracja z VMP pozwala Ci skorzystać z nielimitowanej cykliczności aktualizacji!

Zastanawiasz się, czy Twój biznes może skorzystać na współpracy z VMP? Integracja z Selesto jest dla Ciebie, jeśli:

  • zakładasz sklep internetowy i szukasz stabilnego dostawcy
  • chcesz szybko rozszerzyć swoją ofertę
  • poszukujesz partnera do sprzedaży w modelu dropshippingowym
  • chcesz zwiększyć wydajność swojej pracy

To jeszcze nie wszystkie możliwości, jak przyniesie Ci połączenie sklepu z VMP. Hurtownia internetowa udostępni Ci także wszystkie zdjęcia, opisy i warianty produktów. Dzięki temu wszystkie artykuły będą gotowe do sprzedaży tuż po integracji Selesto z VMP. To ogromna oszczędność czasu, który możesz wykorzystać na promocję sklepu i zdobywanie nowych klientów.

Dlaczego warto postawić na integrację sklepu internetowego z VMP?

Integracja z VMP pomoże Ci zarządzać swoim sklepem sprawniej i wydajniej. To rozwiązanie korzystne zarówno dla małych, jak i dużych sklepów.

Dzięki integracji sklepu internetowego z VMP:

  • Oszczędzasz swój czas, ponieważ nie musisz ręcznie wprowadzać produktów z VMP. Hurtownia udostępni Ci plik produktowy, który umożliwi Ci automatyczne załadowanie wszystkich dostępnych artykułów.
  • Minimalizujesz ryzyko wystąpienia sytuacji, w której nie możesz zrealizować zamówienia z powodu rozbieżności informacji o dostępności pomiędzy Twoim sklepem a VMP. Integracja z tą hurtownią sprawi, że wszystkie informacje zawsze będą aktualne.
  • Upraszczasz swoją współpracę z VMP. Integracja z Selesto sprawi, że wszystkie informacje potrzebne do sprawnego zarządzania sklepem (np. dostępność produktów w hurtowni) będziesz mieć zawsze pod ręką w swoim panelu administracyjnym.

W ten sposób szybciej obsłużysz zamówienia swoich klientów i zyskasz ich zaufanie. Dzięki integracji sklepu z VMP ugruntujesz pozycję solidnego sprzedawcy.

Jak połączyć Selesto z VMP?

Nie wiesz, jak zintegrować VMP ze sklepem? Nie musisz! W Selesto integrację z hurtownią VMP przeprowadzimy za Ciebie. Cały proces obejmuje zaledwie kilka kroków.

Oto jak połączyć Selesto z VMP:

  • Dostarcz nam do weryfikacji plik produktowy, który otrzymasz od VMP. Hurtownia przekaże Ci go po zarejestrowaniu konta w jej serwisie.
  • Poczekaj na import danych z VMP. Integracja zajmuje naprawdę chwilę.
  • Po integracji produkty są gotowe do sprzedaży, ale warto poświęcić chwilę na stworzenie ich unikalnych opisów. W ten sposób unikniesz duplikacji treści i łatwiej będzie Ci pozycjonować sklep.

To naprawdę takie łatwe! Możesz też liczyć na nasze wsparcie zarówno w trakcie, jak i po zakończeniu integracji sklepu internetowego z VMP.

Zwiększ swoją skuteczność sprzedażową dzięki integracji z hurtownią internetową VMP już dziś!

+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas