Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?

Integracja RatingCaptain z Selesto

Pozytywne opinie są dla Ciebie ważne? Dla Twoich klientów również! To jeden z kluczowych czynników zakupowych, który może pomóc Ci widocznie zwiększyć obroty sklepu. W osiągnięciu tego celu wesprze Cię integracja z Rating Captain. Za pomocą tego inteligentnego narzędzia zbierzesz opinie z różnych miejsc na temat Twojego sklepu, dokonasz ich analizy i dowiesz się, jak obłaskawić niezadowolonych klientów. Z Rating Captain pozyskiwanie opinii i ich monitorowanie jest proste i skuteczne.

Zobacz, jak zintegrować Selesto z Rating Captain, i wykorzystaj to, aby zyskać zaufanie klientów i przekształcić je w zyski!

Na czym polega integracja z Rating Captain?

Rating Captain to system, który pozyskuje opinie klientów z popularnych serwisów opiniotwórczych i platform sprzedażowych. Wśród nich znajdują się m.in. Allegro, Ceneo, Google, Opineo i Facebook. W Raiting Captain opinie są analizowane, aby uzyskać jak najdokładniejszy obraz satysfakcji konsumentów po wizycie w Twoim sklepie i podjąć adekwatne działania. Integracja z Rating Captain dostarczy Ci więc kompletną bazę danych na temat potrzeb klientów.

Jakie możliwości da Ci połączenie sklepu z Rating Captain? Integracja z Selesto zapewni Ci wiele skutecznych narzędzi do poprawy Twojego wizerunku. Dzięki niej zyskasz możliwość:

  • prowadzenia mediacji z niezadowolonymi klientami
  • wysyłania automatycznej odpowiedzi na opinie
  • wykrywania powtarzających się problemów
  • analizy sentymentu wypowiedzi (czyli stopnia niezadowolenia)
  • przeprowadzania ankiet konsumenckich po zakupie
  • poprawienia swojej pozycji w wynikach wyszukiwania dzięki widgetom SEO

Dostępna w Selesto integracja sklepu z Rating Captain pozwoli Ci zarządzać wszystkimi zebranymi informacjami z poziomu panelu administracyjnego Twojej witryny. Nie musisz samodzielnie logować się w serwisie Rating Captain – moduł jest już przystosowany do współdziałania z systemem Selesto. Jego obsługa nie przysparza więc problemów i pozwala jeszcze lepiej wykorzystać możliwości, jakie daje Ci ten system.

Jak integracja sklepu internetowego z Rating Captain pomoże Ci zwiększyć sprzedaż?

W ciągu kilku ostatnich lat znaczenie rekomendacji konsumenckich w e-handlu wzrosło i dziś trudno z sukcesem prowadzić sklepu bez ich uwzględnienia

Dzięki zebranym za pomocą Rating Captain opiniom:

  • dowiesz się, jak Twój sklep wypada na tle konkurencji i co powoduje niezadowolenie klientów
  • wdrożysz strategie sprzedażowe lepiej odpowiadające na potrzeby klientów
  • stworzysz trwałe relacje ze swoimi klientami i skłonisz ich do częstszych zakupów w Twoim sklepie
  • zbudujesz wizerunek zaufanego sprzedawcy, co pozwoli Ci łatwiej pozyskać nowych klientów

Dzięki współpracy z Rating Captain opinie produktowe będą też wiarygodne. Pamiętaj, że zgodnie z dyrektywą Omnibus masz obowiązek wskazać, w jaki sposób weryfikujesz, czy opinie zostały opublikowane przez konsumentów, którzy zakupili Twój produkt. Za sprawą integracji sklepu internetowego z Rating Captain proces ten będzie łatwiejszy.

Jak połączyć Rating Captain z Selesto?

Zastanawiasz się, jak zintegrować Selesto z Rating Captain? Nie wymaga to wiele wysiłku i czasu – ten moduł jest dostępny w zakładce Ustawienia/Integracje, a jego konfiguracja jest prosta.

Jeśli jednak napotkasz problemy lub zechcesz wyjaśnić jakiekolwiek wątpliwości, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zawsze możesz liczyć na pomoc Selesto!

Wiesz już, jak zintegrować Rating Captain ze sklepem i wykorzystać tę wiedzę w praktyce? Czas zacząć działać – Twoi klienci czekają!

+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas