Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?
Odwiedź nas

Integracja Ivon z Selesto

Zintegruj swój sklep internetowy z hurtownią IVON już dziś i zacznij sprzedawać! Zapoznaj się ze szczegółami integracji poniżej

Chcesz zintegrować swój sklep z hurtownią internetową IVON? To naprawdę łatwe i szybkie! W Selesto integracja z hurtownią IVON przebiega zaledwie w kilku krokach i nie wymaga od Ciebie większego wysiłku. W zamian otrzymasz gotowe do sprzedaży produkty wraz z ich opisami, zdjęciami i wiariantami. Ty możesz z kolei ze spokojem zająć się promocją swojego sklepu, pozyskiwaniem klientów i opracowaniem skutecznych strategii sprzedażowych.

Rozwijaj swój biznes dzięki integracji sklepu internetowego z hurtownią IVON!

Jak działa integracja sklepu z hurtownią IVON?

Połączenie Twojego sklepu online z hurtownią internetową IVON jest usługą, która pozwoli Ci rozszerzyć
asortyment w Twoim sklepie za pomocą paru kliknięć. Jak to działa?

Integracja sklepu z IVON to usługa umożliwiająca sprawne zarządzanie dostarczanymi przez hurtownię produktami za pomocą panelu administracyjnego Twojego sklepu. W ten sposób z jednego miejsca sprawdzisz stany magazynowe w IVON oraz obsłużysz swoje zamówienia. Integracja z Selesto pozwoli Ci oszczędzić czas związany z samodzielną weryfikacji dostępności produktów i ręcznym uzupełnianiem ich stanów.

Ale to jeszcze nie wszystkie korzyści, jakie może przynieść Ci połączenie panelu administracyjnego z IVON. Integracja to także sposób na to, aby szybko i sprawnie wprowadzić produkty do swojego sklepu. Nie musisz tego robić ręcznie – po uruchomieniu usługi wszystkie artykuły zostaną automatycznie załadowane.

Dlaczego warto skorzystać z integracji sklepu
internetowego z IVON?

Integracja z IVON to doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają sposobu na uproszczenie swojej pracy i skrócenie czasu jej trwania.

Poza tym zminimalizujesz ryzyko wystąpienia sytuacji, w których nie możesz zrealizować zamówienia, ponieważ dopiero po jego przyjęciu okazało się, że produktu nie ma już na stanie. Po integracji sklepu z IVON liczba dostępnych sztuk artykułów będzie aktualizowana automatycznie zgodnie z określoną cyklicznością. Dzięki temu zyskasz zaufanie klientów i zachęcisz ich do częstszego robienia zakupów w Twoim sklepie.

Jak zintegrować Selesto z IVON?

W Selesto integrację z IVON przeprowadzamy od A do Z.
Nie musisz wiedzieć, jak połączyć Selesto z IVON – zrobimy to za Ciebie!

1. Przekazujesz nam do weryfikacji plik z produktami od IVON. Hurtownia internetowa powinna Ci go dostarczyć we własnym zakresie.

2. Czekasz na import danych z IVON. Obiecujemy, że zajmie to tylko chwilę.

3. Otrzymujesz gotową bazę produktów. Warto jednak samodzielnie stworzyć ich opisy. W ten sposób unikniesz duplikacji treści.

4. Sprzedajesz!

Udzielimy Ci wsparcia technicznego zarówno w trakcie, jak i po wykonaniu usługi, abyś mógł wykorzystać wszystkie możliwości, jakie daje Ci integracja sklepu z IVON.

Zacznij usprawniać sprzedaż już dziś!

-->
Skontaktuj się z namiSprawdź Hurtownię
+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas