Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?

Integracja Aqua Planet z Selesto

Jeśli prowadzisz sklep ze sprzętem akwarystycznym lub terrarystycznym, to wiesz, że Twoi klienci przywiązują niezwykle dużą wagę do jakości kupowanych produktów i chętnie próbują nowości. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na skłonienie ich do zakupów właśnie w Twoim sklepie jest stworzenie atrakcyjnej i szerokiej oferty. Możesz to osiągnąć dzięki integracji Selesto z hurtownią Aqua Planet. Ten dystrybutor oferuje wszystko, co potrzebne do wyposażenia sklepu akwarystycznego: zbiorniki, filtry, lampy, nawozy, rośliny i wiele innych akcesoriów.

To jeszcze nie wszystko! W Selesto integrację z Aqua Planet przeprowadzisz bardzo prosto – bez straty czasu na formalności, ręczne wprowadzanie produktów i stopniowe rozszerzanie oferty. W zaledwie kilku krokach możesz wypełnić swój sklep setkami artykułów!

Zobacz, jak działa integracja Selesto z Aqua Planet i dowiedz się, jak w pełni wykorzystać jej możliwości!

Kiedy warto zdecydować się na integrację sklepu z hurtownią internetową Aqua Planet?

Na integrację sklepu z Aqua Planet możesz zdecydować się niezależnie od Twojego doświadczenia sprzedażowego czy wielkości sklepu. Jest ona przeznaczona dla wszystkich klientów – również tych, którzy nie mają własnego magazynu i chcą sprzedawać w trybie dropshippingowym we współpracy z hurtownią Aqua Planet. Integracja z Selesto jest rozsądnym wyborem właściwie w każdym przypadku.

Skorzystaj z integracji z Aqua Planet, jeśli:

  • Otwierasz nowy sklep i chcesz szybko ruszyć ze sprzedażą
  • Szukasz rzetelnego źródła wysokiej jakości produktów
  • Chcesz zwiększyć swoją bazę klientów.

Często na połączenie swojego sklepu z hurtownią internetową Aqua Planet decydują się sprzedawcy, którzy chcą intensywnie rozwijać sklep i zdobyć więcej klientów bez konieczności inwestowania bardzo wysokich nakładów finansowych. Jest to zatem dobra opcja na start.

Jak działa integracja Selesto z Aqua Planet?

Na czym dokładnie polega usługa integracji Aqua Planet z Selesto? Odbywa się ona na dwóch płaszczyznach.

Pierwszą z nich jest import wszystkich produktów z oferty tego dystrybutora do Twojego sklepu internetowego. Jest to automatyczny proces, dzięki czemu nie trwa długo. Ponadto wraz z produktami przenoszone są również ich opisy czy zdjęcia. W ten sposób otrzymasz pełną ofertę, która pozwoli Ci od razu sprzedawać.

Pierwszą z nich jest import wszystkich produktów z oferty tego dystrybutora do Twojego sklepu internetowego. Jest to automatyczny proces, dzięki czemu nie trwa długo. Ponadto wraz z produktami przenoszone są również ich opisy czy zdjęcia. W ten sposób otrzymasz pełną ofertę, która pozwoli Ci od razu sprzedawać.

Jak zintegrować Selesto z Aqua Planet?

Dowiedz się, jak zintegrować Aqua Planet ze sklepem. Niemal wszystkie związane z tym procesem czynności leżą po naszej stronie!

W Selesto integracja z hurtownią Aqua Planet wygląda następująco:

  • Weryfikujemy plik produktowy, który otrzymasz od Aqua Planet. Hurtownia przeważnie dostarcza go w formacie XML
  • Importujemy wszystkie artykuły do Twojego sklepu
  • Otrzymujesz gotowe do sprzedaży produkty. Możesz je dowolnie modyfikować do swoich potrzeb. Polecamy Ci przede wszystkim wprowadzenie oryginalnych opisów, aby uniknąć duplikacji treści i wzmocnić działania SEO

W pakiecie otrzymasz od nas również wsparcie w trakcie i po integracji. Wszystko po to, abyś mógł jeszcze lepiej zarządzać swoim sklepem online.

Zbuduj solidną markę swojego sklepu i zwiększ swoje szanse na sukces w branży e-commerce dzięki integracji z hurtownią internetową Aqua Planet!

+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas