Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?

Integracja Manilla by Anter z Selesto

Prowadzisz sklep z biżuterią i chcesz wzbogacić swój asortyment? Sądzisz, że biżuteria to świetny dodatek do oferowanej przez Ciebie odzieży i pozwoli Ci przyciągnąć nowych klientów? W obu przypadkach integracja z Manilla by Anter jest doskonałym rozwiązaniem! W Selesto przeprowadzisz ją bez wysiłku – zajmiemy się całym procesem, abyś mógł w 100% poświęcić się rozwojowi swojego sklepu.

Zobacz, jak zintegrować Selesto z Manilla by Anter, aby sprzedawać więcej!

Jak działa integracja Selesto z Manilla by Anter?

Usługa integracji z Manilla by Anter to jeden z najpopularniejszych sposobów na szybkie rozszerzenie asortymentu oraz usprawnienie obsługi zamówień. Na czym dokładnie polega?

Głównym celem integracji Selesto z Manilla by Anter jest import wszystkich produktów z hurtowni do Twojego sklepu internetowego oraz późniejsza aktualizacja danych (np. stanów magazynowych). Dzieje się to zgodnie z wybraną przez Ciebie cyklicznością.

Ta usługa pozwala Ci sprzedawać od razu po połączeniu sklepu z Manilla by Anter. Integracja obejmuje również import opisów produktów, a także ich zdjęć oraz wariantów. Co najważniejsze, jest w pełni zautomatyzowana.

To nie wszystkie możliwości, jakie da Ci integracja z Manilla by Anter. Hurtownia ta umożliwia także współpracę w modelu dropshippingowym. W takim systemie zajmujesz się pozyskiwaniem klientów i zbieraniem zamówień, a ich realizację przekazujesz Manilla by Anter. Integracja otwiera Ci więc drogę do sprzedaży bez konieczności utrzymania magazynu.

Jakie korzyści przyniesie Ci integracja z hurtownią internetową Manilla by Anter?

Zastanawiasz się, czy warto integrować swój sklep z hurtownią Manilla by Anter?

Integracja z tym dystrybutorem przyniesie Ci wiele korzyści. Najważniejsze z nich to:

  • duża oszczędność czasu
  • sprawniejsza obsługa zakupów z produktami Manilla by Anter.

Z integracji sklepu internetowego z Manilla by Anter możesz skorzystać niezależnie od Twojego doświadczenia w branży czy wielkości Twojego biznesu.

Jak połączyć Selesto z Manilla by Anter?

Nie martw się, jeśli nie wiesz, jak zintegrować Manilla by Anter ze sklepem. Zajmiemy się tym od A do Z. Jak wygląda ten proces?

W Selesto integracja z hurtownią Manilla by Anter przebiega w kilku krokach:

  • Weryfikacja pliku produktowego od Manilla by Anter. Hurtownia powinna dostarczyć Ci go we własnym zakresie.
  • Import produktów do sklepu.
  • Gotowe!

Możesz dowolnie modyfikować załadowane produkty. Szczególnie korzystne może być np. samodzielne wprowadzenie opisów. Takie działanie ułatwi Ci pozycjonowanie sklepu w wynikach wyszukiwania Google.

Integracja sklepu z Manilla by Anter – rozwiązanie, które się opłaca!

W Selesto integracja z Manilla by Anter realizowana jest kompleksowo. Po integracji wgląd do wszystkich danych z hurtowni znajdziesz w swoim panelu administracyjnym, co pozwoli Ci jeszcze lepiej kontrolować to, co dzieje się w Twoim sklepie.

Ponadto oprócz krótkiego i bezproblemowego importu danych otrzymasz od nas pełne wsparcie w trakcie i po integracji. Nie wahaj się z niego skorzystać!

+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas