Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?

Integracja Hanipol z Selesto

Chcesz zintegrować swój sklep z hurtownią internetową Hanipol? To świetne rozwiązanie dla wszystkich e-sprzedawców, którzy oferują akcesoria kuchenne i imprezowe. Dzięki integracji z Hanipol łatwo i szybko wzbogacisz swój asortyment o dzbanki, ocieplacze na zaparzacze, kubki i filiżanki, a także wiele innych produktów!

To jeszcze nie wszystko! W Selesto integracja z hurtownią Hanipol przebiega bardzo szybko i bez wysiłku z Twojej strony. W zaledwie kilka dni stworzysz funkcjonalny sklep z gotowymi do sprzedaży produktami wraz z ich wariantami, zdjęciami i opisami. Integracja sklepu z Hanipol to wciąż jeden z najskuteczniejszych sposobów na zwiększenie sprzedaży!

Zyskaj nowe możliwości sprzedażowe dzięki integracji Selesto z Hanipol!

Na czym polega integracja sklepu internetowego z Hanipol?

Integracja sklepu z Hanipol jest usługą, która pozwoli Ci szybko przenieść asortyment hurtowni do swojego sklepu. Jak to działa?

W Selesto integracja z Hanipol składa się z dwóch elementów:

  • Importu danych produktowych z Hanipol. Integracja z Selesto obejmuje pobranie takich informacji jak nazwy produktów, ich opisy, zdjęcia, ceny i warianty.
  • Automatycznej aktualizacji zgodnie z wybraną cyklicznością.

W ten sposób skraca się czas wprowadzenia produktów do sklepu. Ponadto łatwiejsze staje zarządzanie zamówieniami towarów dostarczanych przez Hanipol – integracja umożliwia Ci nadzorowanie stanów magazynowych czy cen z poziomu swojego panelu administracyjnego.

Jak integracja Selesto z Hanipol przyspieszy sprzedaż w Twoim sklepie?

Hurtownia internetowa Hanipol w swoim asortymencie ma ponad 5000 różnych produktów. Samodzielnie wprowadzanie tak dużej liczby artykułów do sklepu zajęłoby mnóstwo czasu, który mógłbyś poświęcić na promocję i rozwój sklepu.

Bez integracji sklepu internetowego z Hanipol ryzykujesz też, że nie zrealizujesz zamówienia, ponieważ zakupionego przez niego produktu nie ma już na stanie. Niezadowolony klient nie wróci już do Twojego sklepu, nie poleci go innym i może wystawić Ci negatywną opinię w Internecie.

Dzięki integracji sklepu internetowego z Hanipol unikniesz tych przykrych sytuacji!

Integrację z Hanipol wykorzystasz również w dropshippingu – modelu, w którym wysyłką zamówienia zajmuje się Hanipol. Integracja z Selesto pozwala Ci więc sprzedawać nawet wtedy, jeśli chcesz maksymalnie ograniczyć koszty prowadzenia sklepu lub nie masz funduszy, aby go zatowarować.

Zobacz, jak połączyć Selesto z Hanipol i zwiększ swoją sprzedaż!

W Selesto integracją z Hanipol zajmiemy się kompleksowo. Nie musisz się martwić, że nie wiesz, jak połączyć Hanipol z Selesto lub popełnisz błędy, które negatywnie wpłyną na sprzedaż.

Jak zintegrować Selesto z Hanipol? To zaledwie kilka kroków:

  • Dostarczasz nam plik produktowy, który otrzymasz od Hanipol. Hurtownia internetowa zwykle przygotowuje go w formacie XML.
  • Wykonujemy dla Ciebie import produktów.
  • W Twoim sklepie znajdują się gotowe do sprzedaży produkty. Zalecamy Ci jednak samodzielne wykonanie ich opisów, aby uniknąć duplikacji treści.

Już możesz sprzedawać! Jeśli masz pytania lub chcesz maksymalnie wykorzystać szanse, jakie daje Ci integracja z Hanipol, możesz liczyć na nasze wsparcie. Po prostu działaj!

+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas