Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?

Integracja Qoltec z Selesto

Planujesz rozbudować swój sklep internetowy i wzbogacić swoją ofertę o produkty Qoltec? Hurtownia ta zajmuje się dystrybucją sprzętu elektronicznego. Oferuje niezwykle zróżnicowany asortyment: akcesoria do laptopów, tabletów i telewizorów, głośniki, baterie, urządzenia Smart Home, anteny oraz kamery. Integracja sklepu z Qoltec pozwoli Ci więc dotrzeć do bardzo szerokiej bazy klientów i sukcesywnie ją powiększać.

Dzięki integracji z Qoltec unikniesz też wielu problemów związanych z zarządzaniem danymi z hurtowni i czasochłonnym procesem wprowadzania produktów do sklepu. W Selesto integrację z Qltec przeprowadzisz właściwie bez wysiłku!

Zobacz, jak połączyć Selesto z Qoltec, aby uprościć pracę w swoim sklepie i skutecznie zwiększyć sprzedaż!

Czym jest integracja sklepu internetowego z hurtownią Qoltec?

Zastanawiasz się, jak działa połączenie Twojego sklepu z Qoltec? Integracja z tym dostawcą jest wbrew pozorom dość prostą usługą. Polega ona na przeniesieniu do Twojego sklepu internetowego oferowanych przez hurtownię internetową Qoltec produktów wraz z ich opisami, zdjęciami oraz wariantami. Dzięki temu nie musisz już tracić czasu na ręczne wprowadzanie artykułów.

W Selesto integracja z Qoltec dotyczy również automatycznej aktualizacji danych z hurtowni. Oznacza to, że stany magazynowe czy ceny produktów będą aktualizować się same zgodnie z wybraną cyklicznością, a Twoje informacje zawsze będą aktualne. Integracja sklepu z Qoltec pozwoli Ci więc uniknąć sytuacji, w której z powodu rozbieżności danych nie możesz zrealizować zamówienia lub jego wysyłka znacznie się opóźni.

Dlaczego integracja Selesto z Qoltec się opłaca?

Integracja sklepu internetowego z Qoltec to rozwiązanie przeznaczone dla każdego sprzedawcy – małego i dużego, początkującego i doświadczonego. Stwarza ona wiele możliwości sprzedażowych i pozwala zwiększyć swoją konkurencyjność.

Dzięki integracji Selesto z Qoltec:

  • Zyskasz zaufanie klientów i zapewnisz im dostęp do zawsze aktualnej oferty
  • Uprościsz swoją współpracę z hurtownią internetową Qoltec
  • Łatwo wzbogacisz swój asortyment, zróżnicujesz swoją klientelę i zwiększysz jej liczebność
  • Szybko uruchomisz funkcjonalny sklep internetowy i zaczniesz sprzedawać tuż po jego starcie.

Integracja da Ci też możliwość sprzedaży dropshippingowej. W tym modelu nie musisz posiadać własnego magazynu – tą częścią sprzedaży zajmuje się hurtownia.

Jak zintegrować Qoltec ze sklepem?

Integracja sklepu z Qoltec wydaje się skomplikowaną procedurą, ale w rzeczywistości nie jest wymagająca. Nie musisz nawet wiedzieć, jak połączyć Selesto z Qoltec.

Wystarczy, że prześlesz nam do weryfikacji plik produktowy od Qoltec – hurtownia internetowa udostępni Ci go na Twoje życzenie. Resztą, czyli kompleksowym importem danych, zajmiemy się my. Już po kilku dniach w Twoim sklepie znajdą się setki, a nawet tysiące nowych produktów!

Usprawnij pracę w swoim sklepie dzięki integracji Selesto z hurtownią Qoltec!

W Selesto integracja z hurtownią Qoltec daje Ci też dostęp do wszystkich ważnych danych poprzez swój panel administracyjny. Ułatwi to Twoją pracę, a także pozwoli zaoszczędzić czas.

Aby jeszcze bardziej ułatwić ten proces, udzielimy Ci kompleksowego wsparcia w zakresie integracji. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji!

Już teraz zacznij zwiększać swoją sprzedaż dzięki współpracy z Qoltec! Integracja z Selesto daje Ci wiele możliwości rozwoju!

+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas