Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?

Integracja MATEKO z Selesto

Szukasz zaufanego dostawcy myjek ciśnieniowych, oczyszczaczy powietrza lub agregatów prądotwórczych? Zintegruj swój sklep z hurtownią internetową MATEKO. Ten prosty krok przyniesie Ci mnóstwo korzyści. Oprócz możliwości współpracy z dostawcą mającym 30-letnie doświadczenie w branży integracja z MATEKO pozwoli Ci również szybko rozszerzyć swój asortyment i stworzyć nowe strategie sprzedażowe. I to bez konieczności ręcznego wprowadzania produktów do sklepu oraz czasochłonnej weryfikacji stanów magazynowych!

Postaw na integrację sklepu internetowego z MATEKO i przyspiesz rozwój swojego biznesu!

Czym jest integracja sklepu internetowego z hurtownią MATEKO?

Zastanawiasz się, jak działa połączenie sklepu z MATEKO? Integracja z Selesto oparta jest na niezawodnym schemacie. To usługa, dzięki której możesz błyskawicznie załadować produkty znajdujące się w ofercie hurtowni internetowej do swojego sklepu online. W Selesto integracja z hurtownią MATEKO przebiega automatycznie – nie musisz samodzielnie wprowadzać interesujących Cię pozycji.

Istotną funkcjonalnością integracji sklepu z MATEK jest automatyczna, cykliczna aktualizacja stanów magazynowych, cen i innych atrybutów produktów. W ten sposób zawsze wiesz, jaka jest dostępność konkretnych artykułów i nie ryzykujesz, że ktoś zamówi coś, czego nie ma już na stanie.

Dlaczego integracja Selesto z MATEKO się opłaca?

Istnieje wiele powodów, dla których warto połączyć swój sklep z MATEKO. Hurtownia zintegrowana z Twoim systemem to jeden z najlepszych sposobów na zwiększenie swojej konkurencyjności w e-commerce i sprawniejszą obsługę zamówień.

Co jeszcze zyskasz dzięki połączeniu z MATEKO? Integracja zapewni Ci:

  • Dużą oszczędność czasu dzięki automatycznemu załadowaniu produktów od MATEKO. Integracja z Selesto nie wymaga od Ciebie prawie żadnego wysiłku
  • Gotowy do sprzedaży asortyment. Wszystkie artykuły z hurtowni internetowej MATEKO zostaną przeniesione wraz z wariantami, zdjęciami i opisami
  • Możliwość sprzedaży w systemie dropshippingowym.
  • Dostęp do materiałów marketingowych od MATEKO.

Nie musisz spełniać wyśrubowanych warunków, aby zyskać na połączeniu z MATEKO. Integrację z powodzeniem uruchomisz zarówno w nowym, jak i już rozbudowanym sklepie. Tylko od Ciebie zależy, czy wykorzystasz wszystkie możliwości, które daje Ci integracja z MATEKO. Aby osiągnąć sukces, przeznacz zaoszczędzony dzięki niej czas na opracowanie skutecznych strategii sprzedażowych, planu SEO i sposobów promocji.

Jak połączyć Selesto z MATEKO?

W Selesto zapewnimy Ci pełną obsługę integracji sklepu z MATEKO. Nie musisz być ekspertem i wiedzieć, jak zintegrować Selesto z MATEKO. Warto jednak wiedzieć, jak wygląda ten proces.

Oto jak zintegrować MATEKO ze sklepem:

  • Weryfikacja pliku produktowego od hurtowni. MATEKO dostarczy Ci go tuż po nawiązaniu współpracy
  • Import produktów
  • Gotowe!

Integracja Selesto z MATEKO wymaga od Ciebie tylko kilku kliknięć!

Usprawnij swoją pracę dzięki integracji Selesto z hurtownią MATEKO

W Selesto integracja z MATEKO zapewnia Ci również dostęp do danych dostarczanych przez hurtownię z poziomu panelu administracyjnego Twojego sklepu. Wszystko, co Ci potrzebne do zatowarowania sklepu i obsługi zamówienia, znajdziesz w jednym miejscu.

Jeśli jednak będziesz miał jakieś wątpliwości lub problemy, możesz liczyć na skuteczną pomoc. Nasze wsparcie nie kończy się wraz z wykonaniem usługi integracji, ale jest dostępne zawsze, kiedy go potrzebujesz!

Zwiększ skuteczność swoich działań i zobacz, jak Twój sklep internetowy rośnie w siłę!

+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas