Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?

Integracja K2 distribution z Selesto

Chcesz zintegrować swój sklep internetowy z K2 distribution? Hurtownia ta może stać się dla Ciebie źródłem wysokiej jakości urządzeń elektronicznych i sprzętu AGD. Tego rodzaju produkty są bardzo chętnie kupowane online, więc wzbogacenie asortymentu i znalezienie solidnego dostawcy będzie dla Ciebie szansą na rozwój. Integracja Selesto z K2 distribution pomoże Ci ją wykorzystać. Dzięki niej szybko wprowadzisz produkty z hurtowni do swojego sklepu i unikniesz problemów związanych z aktualizacją stanów magazynowych.

Daj sobie szansę i zwiększ swoją sprzedaż dzięki integracji sklepu internetowego z K2 distribution!

Dlaczego warto zintegrować swój sklep z hurtownią internetową K2 distribution?

Integracja sklepu internetowego z K2 distribution znacznie ułatwi Twoją pracę. To nie tylko spora oszczędność czasu, ale także większe możliwości sprzedażowe.

Dzięki integracji z K2 distribution:

  • Zaoferujesz lepszy poziom usług. Nie musisz martwić się o rozbieżności w dostępności produktów pomiędzy Twoim sklepem a K2 distribution. Integracja z Selesto sprawi, że wszystkie dane będą aktualne, a Twoi klienci otrzymają zamówione rzeczy.
  • Łatwiej znajdziesz nowych klientów. Zróżnicowany asortyment pozwoli Ci dotrzeć do różnych grup konsumentów.

Zarządzanie integracją Selesto z K2 distibution jest przy tym niezwykle łatwe. Wszystkie niezbędne dane znajdziesz w jednym miejscu. Jeśli napotkasz jakieś problemy, udzielimy Ci pełnego wsparcia. Otrzymasz je także po zakończeniu procesu integracji.

Jak działa integracja sklepu z K2 distribution?

W Selesto integracja z hurtownią K2 distribution jest usługą, która opiera się na dwóch filarach:

  • Przeniesieniu produktów oferowanych przez hurtownię do Twojego sklepu internetowego. Po imporcie masz do dyspozycji gotowy do sprzedaży asortyment wraz z wariantami, zdjęciami i opisami.
  • Automatycznej aktualizacji danych z wybraną przez Ciebie częstotliwością.

Co ważne, właściwie każdy sprzedawca może skorzystać na zintegrowaniu swojego sklepu z K2 distribution. Integracja świetnie sprawdzi się w przypadku sprzedawców, którzy chcą łatwo powiększyć swoją ofertę, a przy tym nie tracić czasu na ręczne wprowadzanie produktów i samodzielną weryfikację ich dostępności w K2 distribution.

Jak połączyć Selesto z K2 distribution? To tylko kilka kroków!

W Selesto nie wymagamy od Ciebie wiedzy, jak zintegrować K2 distribution ze sklepem. Wystarczy, że dostarczysz nam do weryfikacji plik produktowy, który otrzymasz od K2 distribution. Hurtownia prześle Ci go zaraz po nawiązaniu współpracy.

Najważniejszą częścią integracji z hurtownią internetową K2 distribution jest import produktów do Twojego sklepu. Zajmiemy się tym za Ciebie! W niedługim czasie w Twoim sklepie znajdzie się cały asortyment z hurtowni razem z opisami, zdjęciami i wariantami. To wystarczy, aby rozpocząć sprzedaż!

Połącz swój sklep z hurtownią internetową K2 distribution i usprawnij jego działanie. Zacznij rozwijać swój biznes już dziś!

+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas