Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?

Integracja Art2deco z Selesto

Sprzedajesz w internecie elementy wyposażenia wnętrz i chcesz wzbogacić swoją ofertę o wysokiej jakości tekstylia, dywany, firanki, zasłony i obrus? Taką możliwość otrzymasz od Selesto!

Integracja z hurtownią Art2deco to niezawodny sposób na szybkie wprowadzenie produktów do Twojego e-sklepu i pozbycie się problemów z nieaktualnymi danymi. Czas, który zaoszczędzisz dzięki połączeniu sklepu z hurtownią internetową Art2deco, możesz przeznaczyć na rozwój swojego biznesu!

Sprawdź, jakie korzyści przyniesie Ci połączenie sklepu z Art2deco! Integracja z Selesto to jedna z najskuteczniejszych metod na rozwój swojego biznesu!

t

Jak Twój biznes skorzysta na integracji sklepu internetowego
z Art2deco?

Zastanawiasz się, czy integracja Selesto z Art2deco będzie dla Ciebie korzystna?

Jeśli prowadzisz sklep online, powinieneś wiedzieć, że kluczowymi aspektami walki o klienta są nie tylko niskie ceny, ale również szeroki asortyment, sprawna obsługa zamówienia i wysokiej jakości produkty.

To wszystko możesz osiągnąć we współpracy z Art2deco. Hurtownia internetowa, której artykuły cieszą się zaufaniem na rynku, pomoże Ci przyciągnąć klientów, którzy cenią jakość wykonania i wytrzymałość użytych materiałów.

Usługa integracji umożliwia import gotowych do sprzedaży produktów z hurtowni internetowej Art2deco do Twojego sklepu oraz automatyczną aktualizację danych zgodnie z wybraną cyklicznością.

Integracja z Art2deco pozwoli Ci zająć się tym, co w Twoim biznesie najważniejsze – opracowaniem strategii sprzedażowych i promocją sklepu.

Połącz swój sklep z Art2deco! Integracja z Selesto przyniesie Ci mnóstwo korzyści!

W Selesto integracja z Art2deco leży po naszej stronie. Nie musisz wiedzieć, jak zintegrować Art2deco ze sklepem – po prostu zleć to nam! Udzielimy Ci pełnego wsparcia na każdym etapie importu produktów, a także po jego zakończeniu.

Dlaczego integracja sklepu internetowego z Art2deco będzie dla Ciebie korzystna? Przede wszystkim:

  • Oszczędzisz czas potrzebny na ręczne wprowadzanie produktów i aktualizacje z Art2deco – hurtownia zajmie się tym sama.
  • Dane dotyczące stanów magazynowych i cen będą zawsze aktualne, wystarczy, że włączysz aktualizację.
  • Usprawnisz obsługę zamówień w swoim sklepie – w Selesto integracja z hurtownią Art2deco umożliwia Ci zarządzanie wszystkimi produktami z poziomu panelu administracyjnego.

Integracja z Art2deco przyczyni się do zwiększenia Twojej konkurencyjności na rynku. Dzięki niej będziesz w stanie zaproponować klientom to, co najbardziej cenią w zakupach online – nie tylko szeroki asortyment, ale też sprawną obsługę zamówień.

Jak zintegrować Selesto z Art2deco?

Nie martw się, jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z e-commerce i nie wiesz, jak połączyć Art2deco z Selesto. Usługa ta nie wymaga od Ciebie specjalistycznej wiedzy. Wszystko załatwisz za pomocą kilku kliknięć.

Sprawdź, jak połączyć Selesto z Art2deco:

  • Dostarcz nam do weryfikacji plik produktowy od Art2deco. Hurtownia internetowa powinna Ci go dostarczyć w formacie XML.
  • Poczekaj na zakończenie importu produktów. To nie potrwa długo.

I gotowe! Produkty z hurtowni internetowej Art2deco znajdują się już w Twoim sklepie i są gotowe do sprzedaży.

Już dziś wyprzedź swoją konkurencję i zacznij sprzedawać skuteczniej!

+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas