Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?

Integracja Donaco z Selesto

Prowadzisz sklep z upominkami oraz artykułami dekoracyjnymi i zastanawiasz się, w jaki sposób zwiększyć swoją konkurencyjność? Pomoże Ci współpraca z Donaco. Hurtownia ta swoim partnerom biznesowym proponuje naprawdę szeroki asortyment ozdób: magnesów, tabliczek, figurek czy zawieszek. To jednak nie wszystko! Dzięki integracji Selesto z Donaco szybko wzbogacisz swoją ofertę i zdobędziesz nowych klientów. Ten krok pomoże Ci też znacznie uprościć pracę w swoim sklepie i uniknąć problemów z realizacją zamówień.

Zobacz, jak integracja z Donaco pozwoli Ci rozbudować swój sklep internetowy i dowiedz się, jak połączyć Donaco z Selesto!

Na czym polega integracja sklepu internetowego z Donaco?

Chcesz podjąć współpracę z Donaco? Integracja Selesto z tym dystrybutorem to sposób na szybkie przeniesienie produktów dostępnych w ofercie hurtowni do Twojego sklepu internetowego.

Dzięki tej usłudze nie musisz tego robić ręcznie. Nie trać czasu – po zakończeniu importu w Twoim sklepie będą czekać na Ciebie gotowe do sprzedaży produkty wraz z opisami, zdjęciami oraz wariantami.

W Selesto integracja sklepu z Donaco obejmuje również automatyczną aktualizację danych z hurtowni zgodnie z wybraną cyklicznością. W ten sposób wszystkie zmiany w dostępności lub cenie produktów będą aktualizować się same, a Ty sprawdzisz ich obecny stan za pomocą panelu administracyjnego Twojego sklepu.

Dlaczego integracja Selesto z Donaco pomoże Ci zwiększyć sprzedaż w Twoim sklepie?

Integracja sklepu z Donaco stanowi rozwiązanie problemów wielu sprzedawców na co dzień współpracujących z hurtowniami. W takich przypadkach nierzadko występują rozbieżności pomiędzy danymi hurtowni i sklepu, co utrudnia lub uniemożliwia realizację zamówienia.

Bez integracji z Donaco łatwo stracić zaufanie klientów, którzy prawdopodobnie nie wrócą już do Twojego sklepu, a następne zakupy zrobią u konkurencji.

Jakie jeszcze korzyści przyniesie Ci połączenie sklepu z Donaco? Integracja z Selesto pozwoli Ci:

  • Zaoszczędzić czas potrzebny na żmudne wprowadzanie produktów z Donaco – hurtownia internetowa praktycznie zrobi to za Ciebie
  • Łatwiej zarządzać swoim sklepem
  • Szybko rozszerzyć swoją ofertę i zwiększyć bazę swoich potencjalnych klientów
  • Uruchomić sprzedaż w modelu dropshippingowym

Nie ma przy tym znaczenia, czy masz doświadczenie w sprzedaży internetowej, czy dopiero zaczynasz. W Selesto integracja z hurtownią Donaco pomoże Ci zarówno szybko uruchomić sklep, jak i rozbudować ten już funkcjonujący.

Jak połączyć Selesto z Donaco i zwiększyć swoją sprzedaż?

Jak zintegrować Donaco ze sklepem? Proces ten nie jest skomplikowany. Nie wymaga też wielu formalności z Twojej strony.

Wszystko, czego potrzebujesz do uruchomienia usługi, to plik produktowy, który otrzymasz od Donaco. Hurtownia dostarczy Ci go niezwłocznie po nawiązaniu z nią współpracy. Przekaż nam plik do weryfikacji i… poczekaj. Kompleksowo zajmiemy się przeniesieniem produktów do Twojego sklepu.

Tyle wystarczy, aby zacząć sprzedawać! Nie musisz nawet wiedzieć, jak zintegrować Selesto z Donaco. Wszystkim zajmiemy się za Ciebie, a jeśli będziesz mieć jakieś pytania lub wątpliwości – udzielimy Ci naszego wsparcia.

Skorzystaj z integracji sklepu z Donaco, aby zacząć sprzedawać więcej i zwiększyć swoje szanse na powodzenie w e-commerce!

+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas