Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?

Integracja Darymex z Selesto

Poszukujesz skutecznych sposobów na zwiększenie sprzedaży i rozwój swojego sklepu internetowego? Skorzystaj z integracji z Darymex. Hurtownia ta dostarczy Ci wiele wysokiej jakości akcesoriów łazienkowych oraz artykułów konfekcyjnych: poduszek, pościeli, koców i innych tekstyliów.

Ten producent działa w branży już 30 lat, a jego wyroby cieszą się sporym zainteresowaniem klientów. Wykorzystaj to, aby zwiększyć swoją sprzedaż! Dzięki integracji Selesto z Darymex zrobisz to w zaledwie kilku prostych krokach.

Sprawdź, jak zintegrować Selesto z Darymex, aby sprzedawać więcej i rozbudowywać swój sklep internetowy!

Czym jest integracja Selesto z Darymex i jak pomoże Ci rozwinąć Twój sklep?

Usługa integracji sklepu internetowego z Darymex składa się z dwóch elementów:

  • Przeniesienia produktów z oferty dostawcy do Twojego sklepu internetowego. Import obejmuje również zdjęcia, opisy oraz warianty artykułów.
  • Włączenia cyklicznej aktualizacji danych dostawcy. Wszystkie informacje dotyczące produktów z hurtowni internetowej Darymex będą aktualizować się automatycznie. Co więcej, w Selesto integracja z Darymex dopuszcza możliwość włączenia nielimitowanej cykliczności, co pozwoli Ci na bieżąco sprawdzać stany magazynowe.

Po integracji Selesto z Darymex otrzymasz gotową ofertę produktową i możesz zaraz po tym uruchomić sprzedaż. Dzięki temu, że nie musisz ręcznie wprowadzać pozycji w sklepie, oszczędzasz czas i możesz skupić się na działaniach promocyjnych oraz dotarciu do jak największej liczby klientów.

Jakie jeszcze korzyści przyniesie Ci współpraca z Darymex? Integracja z Selesto pozwoli Ci zapewnić swoim klientom najlepsze doświadczenia zakupowe i zdobyć przewagę nad konkurencją. Dzięki niej zaoferujesz im nie tylko szeroki asortyment, ale też wysoką jakość obsługi.

Rozwiązanie to dobrze sprawdza się zarówno w przypadku niewielkich, jak i dużych sklepów, a także tych planujących sprzedaż dropshippingową.

Jak zintegrować Selesto z hurtownią Darymex?

W Selesto integracją z Darymex zajmujemy się od początku do końca. Nie tracisz czasu na formalności i żmudną konfigurację. Dowiedz się, jak połączyć Selesto z Darymex.

Oto jak zintegrować Darymex ze sklepem:

  • Skontaktuj się z hurtownią i ustal warunki współpracy
  • Przekaż nam do weryfikacji plik produktowy, który otrzymasz od hurtowni internetowej Darymex. To jedyny krok, który musisz wykonać.
  • Poczekaj, aż zakończymy import produktów. Ta czynność nie zajmie więcej niż tylko kilka chwil

Możesz już zacząć sprzedawać! W wielu przypadkach warto jednak poświęcić chwilę i dodać unikalne opisy do produktów. W ten sposób unikniesz duplikacji treści i wspomożesz swoje działania SEO.

Usprawnij pracę w swoim sklepie dzięki integracji z Darymex!

Dzięki integracji Selesto z Darymex możesz pracować wydajniej. Nie tylko unikniesz niekorzystnych dla Twojego wizerunku pomyłek, ale też szybciej obsłużysz zamówienia. Nie musisz już logować się w kilka miejsc, aby sprawdzić dostępność produktów – wszystkie te informacje widoczne będą w Twoim panelu administracyjnym.

Do tego, aby pomóc Ci jeszcze skuteczniej wykorzystać swoje możliwości sprzedażowe, otrzymasz od nas kompletne wsparcie podczas integracji sklepu z Darymex.

Zaznacz swoją pozycję w e-commerce dzięki integracji sklepu internetowego z Darymex!

+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas