Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?

Integracja Entelo z Selesto

Chcesz zintegrować swój sklep z hurtownią internetową Entelo? Współpraca z tym dystrybutorem pozwoli Ci szybko rozbudować ofertę o funkcjonalne krzesła biurowe i szkolne. W Selesto integracja z Entelo zajmie Ci tylko parę chwil – bez żmudnego wprowadzania produktów, samodzielnej aktualizacji stanów magazynowych i ryzyka błędów.

Sprawdź, jak połączyć Selesto z Entelo i zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie internetowym!

Dlaczego warto postawić na integrację sklepu internetowego z Entelo?

Dla sprzedawców internetowych współpraca z hurtowniami jest najlepszym sposobem na stworzenie szerokiej, zróżnicowanej i konkurencyjnej oferty. Wysokiej jakości produkty od zaufanego dostawcy pomogą Ci dotrzeć do większej liczby klientów.

To niewątpliwie największa zaleta integracji Selesto z Entelo, ale nie jedyna. Skorzystasz na niej również w przypadku, gdy:

  • Chcesz otworzyć sklep internetowy i możliwie jak najszybciej zacząć sprzedawać produkty Entelo – integracja dostarcza Ci artykuły gotowe do sprzedaży;
  • Potrzebujesz uprościć pracę w swoim sklepie i zminimalizować ryzyko pomyłki przy wprowadzaniu danych z hurtowni
  • Chcesz rozbudować biznes relatywnie niewielkim kosztem i bez straty czasu

Wszystko to możesz osiągnąć dzięki połączeniu swojego sklepu internetowego z Entelo. Integracja z Selesto dostarczy Ci nowych możliwości rozwoju biznesu. Dzięki niej możesz pracować szybciej i efektywniej.

Jak działa integracja Selesto z Entelo?

Integracja sklepu z Entelo to usługa, która pozwoli Ci łatwo wprowadzić produkty z tej hurtowni do oferty Twojego sklepu. Składa się ona z dwóch elementów:

  • Importu danych z Entelo. Integracja umożliwia przeniesienie produktów wraz z ich zdjęciami, opisami i wariantami. Dzięki temu możesz zacząć sprzedawać tuż po zakończeniu tego procesu.
  • Automatycznej aktualizacji danych z hurtowni internetowej Entelo według ustalonej cykliczności. Zapewni Ci to dostęp do zgodnych ze stanem faktycznym danych z hurtowni, w szczególności stanów magazynowych.

W Selesto integracja z Entelo nie wymaga ręcznego wprowadzania artykułów czy samodzielnej, żmudnej weryfikacji ich dostępności w hurtowni. Wszystko dzieje się automatycznie, a Ty zyskujesz czas, aby promować swój sklep i opracowywać strategie sprzedażowe.

Jak połączyć Selesto z Entelo? To szybkie i łatwe!

Nie musisz być specjalistą i wiedzieć, jak zintegrować Selesto z Entelo. Proces ten nie jest skomplikowany i niemal w całości przeprowadzimy go za Ciebie. Od uruchomienia sprzedaży nowych produktów dzieli Cię więc zaledwie kilka kroków.

Jak zintegrować Entelo ze sklepem?:

  • Przekaż nam do weryfikacji plik produktowy od Entelo. Hurtownia internetowa dostarczy Ci go tuż po nawiązaniu współpracy lub na Twoje życzenie, jeśli już korzystasz z ich usług.
  • Poczekaj, aż zakończymy import produktów do Twojego sklepu internetowego. Proces ten nie wymaga od Ciebie żadnych dodatkowych działań
  • Otrzymaj gotowe produkty i zacznij sprzedawać. Warto też rozważyć dodanie unikalnych opisów, aby zwiększyć swoje możliwości w zakresie SEO.

Integracja zapewni Ci też dostęp do wszystkich danych z hurtowni internetowej Entelo z poziomu swojego panelu administracyjnego.

To naprawdę takie proste! Abyś mógł w pełni skupić się na sprzedaży i promocji sklepu, podczas i po integracji sklepu internetowego z Entelo udzielimy Ci pełnego wsparcia.

Wiesz już, jak połączyć Selesto z Entelo? Zapoznaj się z naszym cennikiem integracji i zobacz, że takie rozwiązanie się opłaca!

+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas