Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?
Odwiedź nas

Cennik - Multichannel

Sprzedawaj w wielu kanałach jednocześnie.

Dodaj do swojego sklepu integracje z narzędziami, które zwiększą ekspozycję Twoich produktów i przyniosą Ci kolejnych klientów.
Sklep na Facebooku

Wyświetlaj swoje produkty w zakładce Sklep na swoim fanpage’u na Facebooku. Pozwól obserwującym przyjrzeć się produktowi, a następnie kupić go z poziomu sklepu. Spraw, że zakupy będą wygodne, bezproblemowe i szybkie. Zamień swoich obserwujących w klientów.

Więcej o sklepie na Facebooku
Google Merchant Center

Reklamuj swoje produkty w wyszukiwarce za pomocą Google Shopping. Wyświetlaj swoje towary wraz z ceną na konkretne zapytania i płać tylko za wejście w reklamę. Powiększ swój zasięg, przyciągnij osoby zdecydowane na zakup, zwiększ sprzedaż.

Zobacz integrację z Google Merchant Center
Ceneo

Nie może Cię zabraknąć w najpopularniejszej porównywarce cenowej. Bądź tam gdzie jest Twoja konkurencja, wyróżnij się ofertą i zdobądź nowe zamówienia. Dzięki obecności wśród innych sprzedawców zwiększysz rozpoznawalność swojej marki, zaufanie klientów, a także zainteresowanie swoim asortymentem.

Więcej o integracji z Ceneo
Baselinker, w tym Allegro

Sprzedawaj w różnych kanałach za pomocą jednego narzędzia. Połącz swój sklep z Allegro, eBay, Amazon i wieloma innymi. Nie ograniczaj się! BaseLinker pozwoli połączyć Twój sklep z firmami wysyłkowymi, systemami księgowości online, drukarkami, a także wybranymi hurtowniami. Tyle możliwości w jednym miejscu.

Przeczytaj więcej o integracji z BaseLinker
Multichannel to nielimitowane możliwości zwiększenia Twojej sprzedaży. Już dziś zacznij korzystać z wielu kanałów dotarcia.
Cena: 0 zł netto/miesięcznie (tylko w tym roku)
+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas