Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?

Multisklep (multistore) - wiele sklepów, jeden panel

Skorzystaj z funkcji Multisklep i zwiększ swoją sprzedaż!

Martwi Cię niska konwersja lub trudności w dotarciu do nowych klientów? Poszukujesz sprawdzonych sposobów na to, by niewielkim kosztem zwiększyć swój udział w rynku? Zarządzasz wieloma sklepami internetowymi, a ich obsługa jest czasochłonna i problematyczna? Usługa Multisklep może być stworzona właśnie dla Ciebie! Podłączenie kilku domen do jednego sklepu to świetny sposób zarówno na ekspansję biznesu, jak i uproszczenie procesów zarządzania obecnie istniejącymi markami.

Funkcja Multistore pozwoli Ci zbudować własną, rozbudowaną sieć handlową, wprowadzić na rynek kilka marek kierowanych do różnych grup docelowych oraz sprawnie rozdzielić sprzedaż dla klientów indywidualnych i biznesowych. Dzięki integracji kilku domen na sklepie internetowym możesz tym wszystkim zarządzać z jednego miejsca.

Uruchom usługę Multisklep i podbijaj rynek e-commerce!

Na czym polega funkcja
Multisklep?

Multistore to funkcja, którą można wykorzystać do prowadzenia wielu domen na jednym sklepie i zarządzania wszystkimi procesami z jednego panelu administracyjnego. Ten jeden system pozwala Ci przypisywać produkty do różnych sklepów, tworzyć dla nich odmienne szaty graficzne czy jednocześnie realizować zamówienia składane w kilku witrynach.

Jak podłączyć kilka domen do jednego sklepu?

Zakładasz główny sklep internetowy, który następnie poddawany jest procesowi wielokrotnego klonowania. Otrzymujesz kilka w pełni funkcjonalnych witryn.

Ustalasz stopień rozdzielenia danych. Możesz stworzyć kilka sklepów z takimi samymi produktami lub utworzyć kilka różniących się od siebie ofert. Wybierasz też wygląd i konfigurację dla każdego sklepu. Masz w tej kwestii dowolność.

Decydujesz, czy Twoje sklepy internetowe mają działać w ramach tej samej domeny, czy pod całkowicie różnymi stronami internetowymi.

I gotowe! Jak widzisz, cały proces zamyka się w zaledwie kilku krokach. To naprawdę proste, jeśli wziąć pod uwagę, ile możliwości oferuje Ci Multistore.

Jeden panel administracyjny, wiele korzyści:

Oszczędność czasu

Po podłączeniu kilku domen do jednego sklepu nie musisz logować się do kilku platform, dzięki czemu nie tracisz czasu na bezproduktywne działania. W zależności od Twoich potrzeb możesz zarządzać swoimi sklepami za pomocą jednego lub wielu paneli.

Większa sprzedaż

Dzięki połączeniu wielu domen na jednym sklepie stworzysz spójne oferty, które lepiej przemówią do konkretnego segmentu konsumentów. Każda z nich pozwoli Ci kreować spójny wizerunek marki i pozycję eksperta w swojej dziedzinie, co zapewni Ci znacznie większą konwersję.

Więcej klientów

Segmentacja asortymentu pozwoli Ci zwrócić się do kilku różnych docelowych grup klientów. W systemie integracji kilku domen na sklepie internetowym możesz też sprzedawać ten sam asortyment pod szyldami kilku marek i zwiększyć swoją konkurencyjność w branży. W obu przypadkach efekt jest ten sam – więcej klientów.

Łatwa realizacja zamówień

Zdarzyło Ci się przeoczyć lub pomylić zamówienie? Łącząc wiele sklepów w jednym panelu administracyjnym, możesz uniknąć bardzo kosztownych pomyłek. Przełoży się to na wyższą jakość obsługi i zadowolenie klientów. To ważne, bo usatysfakcjonowany klient zrobi zakupy w Twoim sklepie kolejny raz i poleci Cię innym.

Twój Multistore w Selesto

Z nami zarządzanie Multisklepem jest proste! Do wielu korzyści z prowadzenia wielu domen dokładamy intuicyjny i rozbudowany panel administracyjny, dzięki któremu Twojej uwadze nie umknie nic, co dzieje się w Twoich e-sklepach. Co jeszcze otrzymasz w pakiecie z Multisklepem?

Prosty cennik
dla każdego sklepu

Każdy sklep rozliczamy na takich samych zasadach abonamentowych. Wysokość abonamentu zawsze zależy od Twoich dochodów.

100% wsparcia technicznego

Nie wiesz, jak podłączyć kilka domen do jednego sklepu? Pomożemy Ci w tej i w każdej innej sprawie. Indywidualne podejście zapewni Ci szybkość obsługi i najwyższe bezpieczeństwo Twojego sklepu.

Dostęp do indywidualnych pakietów i rozwiązań

Potrzebujesz profesjonalnej konsultacji lub indywidualnych rozwiązań technicznych? Z chęcią dostosujemy wszystkie sklepy do Twoich wymagań.

Twój sklep internetowy potrzebuje rozwiązań, które pozwolą mu się rozwijać
i nadążać za stale zmieniającymi się strategiami sprzedażowymi.

Wypróbuj usługę Multisklep już teraz!
+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas