MENU
StartCennikO nasBlogWypróbujKontakt
Tworzymy Twój sklep

Za kilka sekund będziesz mógł cieszyć się własnym sklepem internetowym

0%
Witaj w Selesto

Twój sklep internetowy jest już gotowy.

Adres internetowy swojego sklepu i link do panelu administracyjnego znajdziesz poniżej.
Dane dostępowe wysłaliśmy także na podany w formularzu adres mailowy.

Oto dane dostępowe:
 • adres sklepuhttp://test.t2.selesto.eu
 • adres adminahttp://test.t2.selesto.eu
 • loginhttp://test.t2.selesto.eu
 • hasłohttp://test.t2.selesto.eu
Przejdź do sklepu

Otwórz swój sklep

Rozpocznij okres próbny.
Możesz testować swój sklep za darmo przez 14 dni bez zobowiązań.

Po upływie okresu próbnego możesz przejść na płatną wersję lub Twój sklep zostanie automatycznie zamknięty.

Wprowadź dane, aby stworzyć nowy sklep:

Otwórz sklep

Gotowy sklep internetowy Selesto

Stawiamy na ciągły rozwój mając świadomość, że nie ma rzeczy niemożliwych.

PIONIERSKI POMYSŁ

Idea stworzenia własnej platformy e-commerce zrodziła się w naszych głowach po latach obserwacji sytuacji na rynku a także poszukiwań rozwiązania problemów, z jakimi borykali się klienci dostępnych systemów

W 2015 roku powstał prototyp oprogramowania, oparty na najnowszych technologiach. Wprowadzenie wersji testowej pozwoliło nam dostrzec ewentualne błędy, które należało wyeliminować w finalnej odsłonie platformy. Ścisła współpraca pomiędzy zespołem deweloperskim a administratorami sklepów okazała się kluczowa podczas wprowadzania poszczególnych funkcjonalności, a także w procesie usprawniania systemu.

INNOWACYJNE TECHNOLOGIE

Nowatorskie rozwiązanie, jakim było użycie technologii Single Page Application, wymagało przeprowadzenia licznych testów i zebrania opinii użytkowników

Wielogodzinne dyskusje z osobami odpowiedzialnymi za poszczególne działy w firmach bazujących na platformach e-commerce były dla nas najlepszą dawką inspiracji, a niekiedy również zimnym prysznicem. Przeprowadzone rozmowy pozwoliły nam dostrzec potrzebę rozbudowy naszego rozwiązania o funkcje wspierające działy marketingu i sprzedaży.

ROZWIĄZANIE PRZYSZŁOŚCI

Konstrukcję finalnego oprogramowania rozpoczęliśmy w styczniu 2016 roku

W tej wersji postawiliśmy na szybkość działania platformy i prostotę interfejsu. Budując platformę od początku opartą na technologii RWD, zwiększyliśmy jej użyteczność dla odbiorców bazujących na urządzeniach mobilnych. Tworząc nasze narzędzie zależało nam na wykorzystaniu najnowszych technologii, aby mieć pewność że za parę lat nasz system będzie aktualny i dalej będziemy mogli go rozbudowywać.

DROGA KU DOSKONAŁOŚCI

Wprowadzenie produktu na rynek w 2017 roku było kolejnym krokiem w rozwoju naszej firmy

Obecnie skupiamy się na udoskonaleniu produktu, reagując na potrzeby odbiorców. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania, pragniemy poszerzać swoje usługi, a także sprawnie pomagać naszym klientom na każdym etapie ich biznesowej drogi.

Chcesz zacząć współpracę z Selesto?
Zapoznaj się z naszą ofertą
Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Jesteśmy tu by Ci pomóc i rozwiać Twoje wątpliwości.

Nasz zespół udzieli Ci porady w sprawach technicznych, prawnych i marketingowych. Podaj swój preferowany rodzaj kontaktu, a my dostosujemy się do Ciebie.

Selesto Sp. z o.o.

NIP: 9482612159

Grzebieniowa 16c

26-600 Radom

kontakt@selesto.pl

Numer telefonu:

793-702-333
Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Skontaktujemy sie tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Informujemy, że nasza strona internetowa korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników - w celach statystycznych, reklamowych, poprawienia jakości jej użytkowania.

rozumiem i akceptuje
Drogi użytkowniku

W związku z tym, że od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych),


Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 tego rozporządzenia informuję, że:


 1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Selesto z siedzibą w Radomiu, adres e-mail: kontakt@selesto.pl (dalej: Administrator).
 2. Administrator przetwarza następujące kategorie Twoich danych osobowych: imię i nazwisko; ulica; numer domu; numer mieszkania; kod pocztowy; miejscowość; kraj; telefon kontaktowy; e-mail; nazwa firmy; nip. Dane te są uzyskiwane od Ciebie w chwili składania zamówienia oraz na dalszym etapie jego realizacji.
 3. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zawartej z Administratorem umowy na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b ww. rozporządzenia oraz w celu świadczenia przez Administratora na Twoją rzecz innych usług – na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody.
 4. Odbiorcą Twoich danych osobowych mogą być podmioty świadczące usługi na rzecz administratora - na podstawie umów powierzenia przetwarzania danych.
 5. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 6. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres świadczenia na Twoją rzecz usług przez Administratora na podstawie zawartej umowy.
 7. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych.
 8. Z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych. Bez podania przyczyny jesteś uprawniony do wniesienia sprzeciwu, gdy dane wykorzystywane są do celów marketingu bezpośredniego.
 9. W dowolnym momencie masz prawo cofnąć udzieloną zgodę, co pozostanie jednak bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 10. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, gdy uznasz, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących Cię narusza przepisy.
 11. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich podanie jest warunkiem realizacji usług przez Administratora.
 12. Twoje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany. Twoje dane nie będą przetwarzane w formie profilowania.
Zgoda na marketing bezpośredni

Na podstawie art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług droga elektroniczną wyrażam zgodę  na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w formie newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora danych osobowych - Selesto Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu  w celu marketingu bezpośredniego poprzez wysyłkę newslettera przez Administratora na mój adres e-mail. Dane w tym celu przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane te będą przechowywane do momentu cofnięcia wyrażonej przeze mnie zgody. Zostałem poinformowany przez Administratora, że mam prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji uprawnień, osoba której dane dotyczą może wysyłać wiadomość e-mail na adres: kontakt@selesto.pl

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci: imię i nazwisko; ulica; numer domu; numer mieszkania; kod pocztowy; miejscowość; kraj; telefon kontaktowy; e-mail; nazwa firmy; nip, dla celów świadczenia na moją rzecz usług przez Administratora Selesto Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Grzebieniowa 16 c.


Oświadczam, że na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zostałem poinformowany, że:


 1. administratorem moich danych osobowych jest Selesto Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu ul. Grzebieniowa 16c,
 2. moje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach wskazanych powyżej oraz że będą przekazywane osobom trzecim, przy czym odbiorcami danych będą podmioty świadczące usługi na rzecz administratora - na podstawie umów powierzenia przetwarzania danych,
 3. moje dane osobowe są przetwarzane w celu wykonania umowy łączącej mnie z administratorem oraz na podstawie mojej zgody - w celu marketingu bezpośredniego,
 4. moje dane osobowe będą przechowywane przez okres obowiązywania umowy zawartej przeze mnie z administratorem,
 5. mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, mam prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz mam prawo do przenoszenia danych, li.ql-align-justifymam prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie moich danych osobowych bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej cofnięciem,
 6. mam prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
 7. podanie danych osobowych jest dobrowolne, a ich niepodanie skutkuje brakiem możliwości wykonania umowy łączącej mnie z administratorem,
 8. administrator zbiera dane w sposób zautomatyzowany ale nie stosuje wobec mnie profilowania.
 9. oświadczam, że jestem pełnoletni i nieograniczony w zdolności do czynności prawnych. Oświadczam także, że w całości przeczytałem treść́ powyższej zgody i w pełni ją rozumiem.