Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?

Dopasowywanie zdjęć na liście
produktów

W Selesto posiadamy wbudowany mechanizm do skalowania zdjęć. Oznacza to, że jeżeli wprowadzisz do swojego sklepu internetowego zdjęcia różnej wielkości system dokona ich automatycznej konwersji i skalowania, dopasowując wszystkie zdjęcia do najpopularniejszego rozmiaru, który udało się odnaleźć na liście produktów.

Przykładowo przy założeniu, że na liście produktów wyświetla się ich 40, w ramach których 15 produktów przeważa pod względem określonego rozmiaru zdjęć, a pozostałe 25 produktów posiada inne, różne rozmiary to te pozostałe produkty, a dokładniej ich zdjęcia zostaną dopasowane do rozmiaru tych piętnastu jednakowych.

Musisz jednak pamiętać, że aby Twój sklep internetowy wyświetlał zdjęcia produktów w 100% właściwie pod względem estetyki tzn. w równych proporcjach, to zdjęcia dodawane do sklepu internetowego powinny być w identycznym rozmiarze - szerokość i wysokość (zazwyczaj wartości te podawane są w pikselach - px).

Jeżeli, z różnych powodów, nie posiadasz identycznego rozmiaru zdjęć np. otrzymałeś już takie grafiki od producenta albo wykonałeś je różnym sprzętem i nie potrafisz ich przeskalować lub kadrować możesz skorzystać z naszego krótkiego instruktażu jak to zrobić tutaj.

TIP:

Przy dodawaniu zdjęć do sklepu internetowego należy też pamiętać o zachowaniu ich właściwego rozmiaru pod względem wielkości - Kilobajtów (kB).

Zdjęcia tworzone pod sklep internetowy powinny się znajdować w rozszerzeniu .png oraz zostać wyeksportowane na poziomie maksymalnie 90% jakości.

Masz pytania i potrzebujesz naszej pomocy?

Skontaktuj się z nami
+48 792 725 777 kontakt@selesto.pl
Dane kontaktowe:

Dane firmy: Selesto sp. z o.o.
Grzebieniowa 16c
26-600 Radom

NIP: 9482612159
KRS: 0000703231

Infolinia: +48 792 725 777
+48 793 702 333

Adres główny: kontakt@selesto.pl

Pomoc techniczna: pomoc@selesto.pl

Dział marketingu: marketing@selesto.pl

Odwiedź nas