Na Selesto możesz wybrać szablon swojego sklepu oraz zadecydować jaki font ma być zastosowany. Pamiętaj, że każdy szablon możesz edytować, więc nie musisz go traktować jako ostateczny produkt.


Wybór szablonu znajdziesz w "ustawienia > główne > szablony". Szablon definiuje wygląd galerii na karcie produktowej, rozmieszczenie logo czy wygląd przycisków systemowych.

Każdy szablon możesz edytować i w prosty sposób stworzyć nowy design strony głównej korzystając z gotowych sekcji. Instrukcje o tym jak to zrobić znajdziesz tutaj.

Jeśli chcesz zmienić font na swoim sklepie to pod szablonami masz listę wyboru. W przypadku, gdy nie widzisz fonty, który Cię interesuje napisz do nas na czacie prośbę o dodanie. Font, który możemy dodać musi być z Google Fonts.

Na stronie głównej czy podstronach możesz tworzyć treści wykorzystując html. Dzięki temu Twoja kreatywność może ujrzeć światło dzienne!

Zobacz: podstrony, sekcja html strony głównej, menu, stopka sklepu.

Ponadto możesz skorzystać z nadpisania kaskadowych arkuszy stylów (CSS), które sprawią, że Twój szablon stanie się niepowtarzalny. Możesz je dodawać w "ustawienia > główne > kod CSS".

Zobacz kilka sklepów internetowych, które stworzyły sklep korzystając tylko z gotowych szablonów:

Zobacz kilka sklepów internetowych, które wprowadziły samodzielnie modyfikacje wykorzystując sekcje html i CSS:

Nasz zespół przeprowadza również wdrożenia indywidualne na podstawie Twojego projektu. Jeśli interesuje Cię takie rozwiązanie napisz do nas wiadomość wraz z opisem potrzeb i załącz projekt lub inspirację. Nasz zespół dokładnie przeanalizuje Twoje zgłoszenie i przedstawi Ci wycenę.

Zobacz kilka sklepów internetowych, które zostały wdrożone na specjalne życzenie:


Należy pamiętać, aby zawsze dokonywać zapisu wprowadzonych zmian oraz czytać komunikaty i wyskakujące okienka. Nie uzupełnienie pól oznaczonych * blokuje wykonanie następnego kroku. Oraz zawsze po konfiguracji nowych ustawień dobrą praktyką jest sprawdzenie czy działają one poprawnie.